2737
2734
عنوان

ناراحتي كه نميتونم به كسي بگم

443 بازدید | 35 پست

هفته ديگه نوبت سزارين دارم ،خواهر ندارم و خونواده شوهرمم اصلا بهم سر نميزنن كلا مسئوليتم افتاده به گردن مامانم دلم نميخواد روي دستش باشم خودش مريضه منم زايمان كنم هم بايد از من مراقبت كنه هم از بچه هم از مهمونا پذيرايي كنه ،كاش مامانمم كمك حالم نبود اينجوري كمتر غصه ميخوردم خيلي ناراحتم براش خودشو به خاطر من به اب و اتيش ميزنه ولي از طرف خونواده شوهر بي كس بي كسم خدا خودش كمكم كنه

خوشا صبري كه پايانش تو باشي🙇🏻‍♀️👼🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس سعی کن بچه هاتو زیاد کنی تا مثل خودت تنها نباشن

دوست داشتنی ترین ارزو ها دست نیافتی ترین انهاست .زندگی سراب خوبی برای ارزو های انسان است و هر لحظه انسان را از ارزو هایش دور میکند.مگر ان که یک ارزو داشته باشی و اون ملاقات با خدا باشد .در این صورت احساس میکنی هر لحظه به ارزو یت نزدیکتر میشوی و خوشبخترین انسان هستی.😍اگه همه ارزوت فقط خدا باشه خدا خودش ارزوهای خوبی برات میکنه ❤
2728

عزیزم خدا مادرتو برات نگه داره یکم سر پا  میشی انشالله کمکش میکنی منم خواهرندارم فقط مادرمه که همه زحمتام باهاشه خداحفظ کنه مامانارو

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

كارم شده يواشكي گريه كردن ،خدا هيچ كسو تنها نزاره 

مامانم ميدونم بعد از زايمان من بس كه خودشو تو زحمت ميندازه مريض ميشه پير ميشه دوست ندارم اينجوري باشع 

خوشا صبري كه پايانش تو باشي🙇🏻‍♀️👼🏻
2738

بهترخانواده ی شوهر یه سود میرسونه هزارتا ضرر عزیزم ان شاالله بعدا براش جبران میکنی عیب نداره مطمئن باش مادرت خسته نمیشه ازبس ذوق داره

تارسیدن به هدف دور زدن ممنوع🎯🎯🎯.

دقیق مثل منی...خودم با شکم پاره شب اول سزارین بالا سر بچه بودم....مامانم قرص خواب آور میخوره معتادشونه....شبا خودم با شکم پاره تا صبح بچه رو تکون میدادم رفلاکسی بود...ک مامانم بخابه...روزها رسیدگی بهمون میکرد منم ک نمیتونستم بخابم ...اصن وضعی بود

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

فقط میگذره .سخت نمیمونه.بچه بزرگتر بشه خودت راحت بهش می‌رسی و ب کارات

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2706