2737
2739
عنوان

تحقیق دانشجویی

73 بازدید | 6 پست

به نظر شما برای دانشگاه چند روز طول می کشه یه تحقیق ۱۰ صفحه ای رو بنویسیم؟

من همونی هستم که با بزرگترین ترس زندگیم رو به رو شدم بیماری که هیچ کس درک نمیکنه بدتر از سرطان باخاک یکسانم کرد وتاابد باهام هست!
موضوع چیه؟  منابع چیه؟  تایم خالی چقدر دارید؟  ترجمه میخواد یا نه؟  به کلی ف ...

ترجمه نمی خواد موضوعش تاریخی هست تایم خالی در کل نصف روز ایام هفته البته امتحان میان ترم هم هست منابع کتاب و اینترنت

من همونی هستم که با بزرگترین ترس زندگیم رو به رو شدم بیماری که هیچ کس درک نمیکنه بدتر از سرطان باخاک یکسانم کرد وتاابد باهام هست!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ترجمه نمی خواد موضوعش تاریخی هست تایم خالی در کل نصف روز ایام هفته البته امتحان میان ترم هم هست مناب ...

اگه خیلی واسش وقت بذاری یه هفته ای تمومه

البته من خیلی سخت میگیرم یکی که آسون بگیره زودتر هم تمومش میکنه

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
2728
اگه خیلی واسش وقت بذاری یه هفته ای تمومه البته من خیلی سخت میگیرم یکی که آسون بگیره زودتر هم تمومش ...

ممنونم دوست خوبم من خیلی هم سخت گیر نیستم پس دو سه روزه هم میشه شما رشته تون چی هست تا چه مقطعی خواندین؟من ترم یک کارشناسی تاریخ هستم

ممنونم دوست خوبم من خیلی هم سخت گیر نیستم پس دو سه روزه هم میشه شما رشته تون چی هست تا چه مقطعی خوان ...

اره 2 3 روزه هم تموم میشه. من ترم سه کارشناسی عمرانم

موفق باشی 😉

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓. 
اره 2 3 روزه هم تموم میشه. من ترم سه کارشناسی عمرانم

موفق باشید