2733
2734
عنوان

از صبح دارم حرص میخورم

200 بازدید | 2 پست

یکی از همکارام با مدیر به توافق نرسید امروز صبح دیگه رفت کارش تموم شد بعد رابطمون باهم خوب بود امروز من رفتم اونجا نبود رفته بود بهش پیام دادم که چند تا فایل صوتی برام بفرسته تو واتساپ سه چهار تا بود هر کدوم در حد سه دقیقه تهش 

اصلا جواب نداد بیشعور😕

این در حالیه که یک ماه قبل از من خواهش کرد من صد تا فایل صوتی در حد همون سه دقیقه براش فرستادم تو واتساب چه قدر نت مصرف شد به خاطر اون بی شعور 

آی حرص میخورم 

اصلا فکر نمیکردم تا این جد بیشعور باشه تازه بهش گفتم من الان لازم دارم 

آدامسی و آدامسی تو مبصر کلاسی تو امتحان فارسی نمره ی بیست میخواستی حالا که شدی رفوزه دلم برات میسوزه گریه نکن زار زار میبرمت شالیزار میفروشمت ۴ هزار ۴ هزار قدیمی خاک بر سر رحیمی رحیمی بیچاره ۴۰۰ تا بچه داره وقتی میره اداره سر کچلش میخواره 
دوباره پی ام بده از طرف مدیر پیغام دارم. جواب داد بگو الکی بود خواستم ببینم پیام قبلیمو دریافت کردی ...

گمشه بابا دلم نمیخواد ریختشو ببینم 

آدامسی و آدامسی تو مبصر کلاسی تو امتحان فارسی نمره ی بیست میخواستی حالا که شدی رفوزه دلم برات میسوزه گریه نکن زار زار میبرمت شالیزار میفروشمت ۴ هزار ۴ هزار قدیمی خاک بر سر رحیمی رحیمی بیچاره ۴۰۰ تا بچه داره وقتی میره اداره سر کچلش میخواره 
چرا با من دعوا میتنی 🙁

😁😁😁😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘