2737
2734

دوروزی بود خیلی دلم گرفته بود شوهرم گفت بریم بیرون دور بزنیم نزدیک خونمون یه سرای سنتی هست خلوتم هس خیلی نقلی و کوچیکه 

گفتم بریم اونجا

بعد ک رسیدیم و دیزی سفارش دادبم تا نشستیم اون حاج اقاهه ک صاحبشه همه کارا با اون یعنی هم حساب میکنه هم خوذش غذا میاره همع چب با اون

برامون غذا رو اورد یکم حال ندار بود 

بعد دوستش تخت کناری ما بود بهمون گفت اره حاج اقا انفولانرا داشت ۴ ۵ رور بستری بود امروز اومذ سرکار

سرفه ها بدی هم میکرد 

دبگه تند تند غذامون خوردیم و برگشتیم 

میترسم خیلی 

دخترم دوسال و نیم 

این مدت هیج حا نمیبردمش

اومدیم دست و صورتش شستم و اسپند دود کردم هی

لباسش عوض کردم

بهش مولتی ویتامین پبکووویت هم میدم یکی دو هفتس

برای حرف زدن دخترم یه صلوات میفرستید؟😔اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از یک هفته گذشته باشه نمیگیره ویروسش ضعیف میشه

با کاربری  آقام اومدم بعد که دستش برام رو شد رمزشو برا خودم تغییر دادم🙃 تاپیکایی هم که راجب بهم زده هم پاک نکردم ونمیکنم بعنوان مدرک😒⁦:-|⁩😏
2731

سرفه که تا دوهفته هم با بیمار همراهه از عوارضشه

با کاربری  آقام اومدم بعد که دستش برام رو شد رمزشو برا خودم تغییر دادم🙃 تاپیکایی هم که راجب بهم زده هم پاک نکردم ونمیکنم بعنوان مدرک😒⁦:-|⁩😏

تو نت خوندم تا ۷ روز قابل انتقال 

این ۴ ۵ روز بود

خدایا چ غلطی بود بیرون رفتنم

2738
تو نت خوندم تا ۷ روز قابل انتقال  این ۴ ۵ روز بود خدایا چ غلطی بود بیرون رفتنم

گفته 4.5روز بستری بوده .دوروز قبلشم بدون علایم بوده تا اومده سرکار مطمعن باش ده روزو رد کرده...این بیماری انقد ادم ومیندازه که اگه دوره نقاهت ونگذرونده بود نمیتونس راه بره چ برسه به سرکار اومدن

گفته 4.5روز بستری بوده .دوروز قبلشم بدون علایم بوده تا اومده سرکار مطمعن باش ده روزو رد کرده...این ب ...

خدا کنه همین باشه 

2706