2733
2739

سلام خانما

شبتون بخیر

پسرم ۳ماه و نیمشه ،،،، از اول بچه آرومی نبود ، بعدا فهمیدیم به پروتئین گاوی حساسیت داره و رژیمم چون شیر خودمو میدم

ولی از دو ماهگی شبا خیلی بی قراری میکنه ، گاهی مثل امشب انقدرررررر گریه میکنه تا بخوابه ، چنتا دکتر بردم ولی میگن کولیک داره ولی میدونم بعضی وقتا دل درده ولی میترسم یه مشکل دیگه داشته باشه و نفهمیم بچم ام عذاب بکشه

ترو خدا کسی تجربه ای نداره

گاهی میگم نکنه سنگ کلیه یا ی مشکل دیگه باشه

کلا از صبح تا ظهر آرومه ،،، گاهی غر میزنه ولی اکثرا آرومه ظهر هم ک میخوابه تا نزدیک غروب چند بار فقط پامیشه شیر میخوره ، از عصر ناآرومیاش شروع میشه گاهی هم شب ناارومه و گریه میکنه ،،، همش میترسم یه دردی داشته باشه که شبا بهش میگیره و اینطور بی قرارش میکنه

خب اینا علایم کولیکه دیگه

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

رفلاکس داره...اگه تهرانی فقط دکتر بهروز مقدادی درمانشه

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

رفلاکس پنهان نداره؟

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

نترس همن کولیک عزیزم پایان 4 ماهگی خوب میشه..معمولانم شبا بچع ها ک میخوان بخوان گریه میکنن ..کلانم بچه های این دوره زمونه ناآرومن ...

واسه سلامتی دخترم لطفا ی صلوات بفرستین
2738

کولیک داره گلم تا ۵ ماهگی کامل خوب میشه، ماساژ پشت و دور ناف با روغن زیتوت، تاب دادن داخل کریر یا لای پتو، صدای ضبط شده ی سشوار یا جارو برقی، گرداندن داخل ماشین 

اینا باعث میشه آرومتر بشه انشالله زود میگذره 

بچه من بر عکس میشد از صبح یک سر گریه میکزد تا شب ساعت ده خودش دیگه بیهوش میشد دوباره از ساعت پنج صبح ...

خیلی سخته عزیزم خدا صبرت بده الان کوچولوت چن وقتشه؟

واسه سلامتی دخترم لطفا ی صلوات بفرستین
2706