2752
2734

من تو اموزشگاه زبان تدریس میکنم ده سال سابقه دارم ولی اینجا ک الان کار میکنم یک ساله مشغولم امروز مامور بیمه اومد و مدیرمون گف بگو تازه اومدی ایشونم زد از این ماه بیمه میشی یعنی مدیرمون باید بیمه رد کنه حالا سوالم اینه من هفته ای چهار روز میرم و تقریبا بین4الی3ساعت کلاسام طول میکشه البته میدونم مدیرمون ساعاتا رو کمتر گفته ولی خب همین تعداد ساعات در هفته مثلا هفته ای 20ساعت چقدر بیمه رد میکنن و چطوری حساب میکنن سابقه بیمه رو

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

هرماه ۷درصد از حقوقت رو خودت باید برای بیمه پرداخت کنی و ۲۳درصد کارفرما که خیلی از کارفرماها هون ۲۳درصد رو هم توافقی ۲۰درصدشو هم از حقوق کارمنپ کسر میکنن و بیمه میکنن نا سایقه کاری داشته باشن.

تا خدا با من است زمانه با من است .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم بیمه رو ساعتی محاسبه نمیکنن که بعدشم چرا یک ساله مشغولی و تازه داره بیمه رد میکنه برات؟زرنگی ک ...

الانم بیمه اومده مجبورش کرده چرا بیمه مشاغل پاره وقت داریم میدونم ک جز بیمه های اجباریه ولی سوالم اینه ک از حقوق من جقدر سهم بیمه میشه

2731
هرماه ۷درصد از حقوقت رو خودت باید برای بیمه پرداخت کنی و ۲۳درصد کارفرما که خیلی از کارفرماها هون ۲۳د ...

من حقوق انچنانی ندارم ک 7درصدشم بدم بیمه😢😢😢 ساعتی15تومن فک کن سر ماه چقدر میشه تازه میدونم این مدیر ما ی جوری حساب کتاب میکنه بیشترش و از ما کم میکنه

الانم بیمه اومده مجبورش کرده چرا بیمه مشاغل پاره وقت داریم میدونم ک جز بیمه های اجباریه ولی سوالم ای ...

جاهای دولتی ۷درصد از حقوق کارمنده و ۲۳درصدشو دولت پردلخت میکنه جاهای خصوصی توافقیه

تا خدا با من است زمانه با من است .
جاهای دولتی ۷درصد از حقوق کارمنده و ۲۳درصدشو دولت پردلخت میکنه جاهای خصوصی توافقیه

مرسی...من بیمه نخوام کی و ببینم میدونم مدیرمون جون ب عزراییل نمیده ی کاری میکنه ب ضرر من تمدمدشه اخه پولی ب من نمیده ک تو ی کلاس ده نفره حداقل1500 شهریع میگیره اونوقت از همون1500 دوبست تومنم ب من نمیرسه