2737
2739
عنوان

یه سوال مهم

103 بازدید | 11 پست

دوستا اول ببخشید رک میگم من در زمان عا...دتم هیچی نمیتونم بخورم چون دلدردمیشم شدید مشکل من اینجاست وقنی میشم شکمم ورم میکنه و میادبالا بنظرتون مشکلی هست دکتر باید برم ؟؟؟

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
احتمالا کیسته من وقتی عادت میشم بالا میارم و نفخو دردو  فهمیدم کیسته

اون چی هست عزیزم میشه یکم توضیح بدید

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘

منم دو ساعت اولش از شدت درد نمی تونم چیزی بخورم

کلا هیچ کار نمی تونم بکنم فقط یه گوشه می شینم کیسه اب گرم بغل می کنم و دعا می کنم آخر الزمان بشه

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
2738
منم دو ساعت اولش از شدت درد نمی تونم چیزی بخورم کلا هیچ کار نمی تونم بکنم فقط یه گوشه می شینم کیسه ...

دقیقا درد شدیدی هست و تحمل کردنش واقعا سخته😣

نه عزیزم مشکلی نیست کلا از دو روز قبل از پریود نفخ و ورم شکم معده و احساس سنگینی طبیعیه

خداروشکر چون مادرم چن بار گفتن برو دکتر ولی بعد که تموم میشه عادی میشه