2737
2739
عنوان

آشنایی با مرد مطلقه

962 بازدید | 41 پست

سلام بچه ها من چند. روزی بای پسری آشنا شدم که قبلا ازدواج کرده اولش نمیدونستم بعدا بهم گفت و گفت که فک میکرده من میدونم و معذرت خواهی کرده و گفت سه ماه جدا اِ.داره مراحل طلاقش میگذرونه و ازاول با خانومش نمیساخته منم گفتم دیگه سمتم نیاد اونم گفت داره طلاقش خیلی زودتر از اونی که من فک میکنم اتفاق میفته ....منم بازم گفتم نه ...بعد ازم پرسید بعد طلاقش چی منم گفتم نمیدونم ....کارم درست بوده؟راستش خوشم میاد ازش و اینکه بعدا به خاطر مطلقه بودن ردش کنم درسته یا نه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به نظر من زیاد قابل اعتماد نیست

اول ایمکه هنوز نزاشته مهر طلاقش خشک شه زده تو کار نفر دوم

دوم اینکه خیلیی دقیق ته و توشو درار چرا طلاق گرفته، مردا تو ایران تو اکثریت طلاق ها مقصرن، چون معمولا (می گم معمولا)  زنا تا هزار و یک بدبختی نکشن و به هزار جور بن بست نخورن سراغ طلاق نمی رن

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

تو میدونی چرا طلاق گرفته ازش بپرسی هم راست نمیگه قطعا

در کل با کسی که مطلقه اونم اوایلش به هیچ عنوان سمتش نرو

آدم شاد زیستی هستم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂/کاربر قدیمی از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/تو وضعیت بدی هستم میشه برای درست شدن زندگیم و رو پا موندن زندگیم و اینکه خانوتدم چیزیشون نشه صلوات یا دعا یا.... برام بفرستید❤️
2738
تو میدونی چرا طلاق گرفته ازش بپرسی هم راست نمیگه قطعا در کل با کسی که مطلقه اونم اوایلش به هیچ عنوا ...

مردایی که طلاق میگیرن میگن زنمون خیانت کرده

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟
مردایی که طلاق میگیرن میگن زنمون خیانت کرده

و زنا هم همینو میگن هیچکس واقعیتو نمیگه

آدم شاد زیستی هستم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂/کاربر قدیمی از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/تو وضعیت بدی هستم میشه برای درست شدن زندگیم و رو پا موندن زندگیم و اینکه خانوتدم چیزیشون نشه صلوات یا دعا یا.... برام بفرستید❤️
2706