2733
2734
عنوان

جدایی

| مشاهده متن کامل بحث + 793 بازدید | 73 پست
خیلی سعی کردم تلاش من تا اینجا ما رو رسوند ولی دیگه کم آوردم دست بزن نداشت کا اونم شد ومنو زد اینو د ...

سردرگمی چیز بدیه مخصوصا وقتی احساس هم در میون باشه ولی فکر کن می تونی زندگی خوبی بعد از طلاق داشته باشی یه زندگی جدید با چیزای جدید

اولش سخته مثل جوجه ای که سرپناهی نداره انا کم کم عادت میکنی و مستقل میشی

میگی دردش رو قلب می مونه  اره می مونه من بهت دروغ نمیگم اوائل زندگی بدون اون سخته عادت کردی بهش بلد ها هم زخمس رو دل ادم می مونه ولی اگر تو بخوای می تونه خیلی کمرنگ بسه تا اونجایی که دیگه قلبت رو به درد نیاره

الان میدونم چجوریمی دونم چی فکر می منی تو اینجا اومدی که بقیه حالتو بفهمن تاییدت کنن همه چیز به خود تو بستگی داره

آدم شاد زیستی هستم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂/کاربر قدیمی از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/تو وضعیت بدی هستم میشه برای درست شدن زندگیم و رو پا موندن زندگیم و اینکه خانوتدم چیزیشون نشه صلوات یا دعا یا.... برام بفرستید❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سردرگمی چیز بدیه مخصوصا وقتی احساس هم در میون باشه ولی فکر کن می تونی زندگی خوبی بعد از طلاق داشته ب ...

آره تاییدمیخام میدونم این زندگی برام زندگی نمیشه باید تموم بشه اما فک نمیکردم اینقد زجرآور باشه طلاق

از نظر من وقتی زن و شوهر باهم مشکلی ندارن و کنارهم خوشبختن هیچ شخصی نمیتونه بینشون فاصله بندازه&nbs ...

ببخش عزیزم نظرت اشتباهه 

من و همسرمم خوشبخت بودیم ولی از بس زیر گوشش خوندن دخالت کردن زندگیم کلا از این رو به اون رو شد باورش سخته برات ولی واقعا شد فکر کن یه مادر و دوتا خواهر چهارسال تموم زیر گوش یه نفر بخونن زنت بده رنت اینجوره زنت اونجوره بالاخره یه روز به خودش میاد میبینه چقد از زن و زندگیش بیزاره 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
2728
ببخش عزیزم نظرت اشتباهه  من و همسرمم خوشبخت بودیم ولی از بس زیر گوشش خوندن دخالت کردن زندگیم ک ...

خدا با لای سرم شاهده ما همدیگرو خیلی دوس داشتیم اما اینقد گفتن تا نابود کردن زندگیمو من نمی بخشمشون

ببخش عزیزم نظرت اشتباهه  من و همسرمم خوشبخت بودیم ولی از بس زیر گوشش خوندن دخالت کردن زندگیم ک ...

من درصورتی اینو گفتم ک مرد و زن دهن بین نباشن و حرف کسی براشون مهم نباشع 

وگرنه زن و مردی ک مث شوهرتون میبود صد در صد موفق نمیشه چ در زندگی و چ در کارهای دیگه 

خدا با لای سرم شاهده ما همدیگرو خیلی دوس داشتیم اما اینقد گفتن تا نابود کردن زندگیمو من نمی بخشمشون

منم عین تو شوهرم جونشو برام میداد ولی نذاشتن بخدا قسم 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
من درصورتی اینو گفتم ک مرد و زن دهن بین نباشن و حرف کسی براشون مهم نباشع  وگرنه زن و مردی ک مث ...

😔😔

2738
آره تاییدمیخام میدونم این زندگی برام زندگی نمیشه باید تموم بشه اما فک نمیکردم اینقد زجرآور باشه طلاق

هیچ چیز اون طور که فکر میکنیم نیست 

ولی اگر فقط بشینیم به گذشته ها فکر کنیم داغون میشیم باید به اینده خوبی که در انتظارته فکر کنی حداسل چیزی که فکر میکنی بشه

اوائل بی قراریشو میکنه که به خداوندی خدا هر لحظش از مرگ بدتره اصلا کلمه ای برای توصیفش نمی تونم پیدا کنم اما کم کم عادت میشه خوب میشی بهتر میشی

فقط اگر یه جایگزین پیدا کنی و تک تک لحظاتت رو از نو بیازی 

میفهممت خیلی سخته انگار که مغزت یاری نمیده انگار که مثل بچه ها بخوای مامان و بابات بیان همه چیو حل کنن دوباره همه چی مثل اولش شه اما الان بزروی به حزف اونا هم توجه ندازی چون داری با دل خودت معامله میکنی

اما روزای خوب هم میاد پشت هر ابری یه خورشیدی هست که همه رو غافلگیر می کنه

آدم شاد زیستی هستم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂/کاربر قدیمی از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/تو وضعیت بدی هستم میشه برای درست شدن زندگیم و رو پا موندن زندگیم و اینکه خانوتدم چیزیشون نشه صلوات یا دعا یا.... برام بفرستید❤️
😔😔

عزیزم ناراحت نباش ک دیگه فایده نداره غیر از اذیت شدن خودت فقط  انشاالله ک بهترین مرد نصیبت بشه واسه همه جوونا شکست خوردها دعا میکنم ک ب بهترین شکل صاحب ی زندگی مشترک بشن 

ببخشید بخدا گریه نمیراره درست بنویسم ای خدا حالم خیلی بده کمکم کن

آروم باش عزیزم بازهم هنوز دیر نشده گلم میتونی فردا بگی نمیخوام جدا بشم 

امشبو تا فردا وقت داری بهش فکر کن بیشتر عزیزم 

از خدا میخوام واس فکر درست بهت کمک کنه

عزیزم ناراحت نباش ک دیگه فایده نداره غیر از اذیت شدن خودت فقط  انشاالله ک بهترین مرد نصیبت بشه ...

دیگه از من گذشت ازدواج مجدد بکنم نه انگیزه شو دارم نه دلم میخواد 

همین یکی کافی بود 

2706