2733
2734
عنوان

خانومایی که جراحی چاقی انجام دادید

3649 بازدید | 23 پست

سلام.از عملتون راضی هستید؟چه عملی انجام دادید؟

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من عمل نکردم ولی یکی ازاشناهامون بای پس معده انجام داده خیلی راضیه

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
2728
اسلیو معده شش سال پیش راضی نیستم چون دایم رژیم شدم

چقدر کم کردید؟ورزش هم کردید؟پوستتون شل نشد؟اخه حجم معده کم میشه مگه نمی‌تونید همه چیز بخورید ولی به مقدار کم؟

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
تاپیک اخرمو گزارش میزنین

زدم برات

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
2738
چقدر کم کردید؟ورزش هم کردید؟پوستتون شل نشد؟اخه حجم معده کم میشه مگه نمی‌تونید همه چیز بخورید ولی به ...

۶۱کیلو دوسال رژیم و انواع ورزش پوستم شل شده عمل برداشت پوست لازمم حجم معده به مرور زیاد میشه و کالری دریافتی رو میشه پرکالری خورد و ریزه خواری کرد 

هرچی آرزوی خوب مال تو 
۶۱کیلو دوسال رژیم و انواع ورزش پوستم شل شده عمل برداشت پوست لازمم حجم معده به مرور زیاد میشه و کالری ...

پس ینی به خاطر شلی پوست راضی نیستی؟ من سی کیلو اضافه دارم و فردا میرم دکتر برای مشورت باهاش

پس ینی به خاطر شلی پوست راضی نیستی؟ من سی کیلو اضافه دارم و فردا میرم دکتر برای مشورت باهاش

نه دایم باید رژیم باشم که وزنم اضافه نشه کافیه رعایت نکنم سریع اضافه میکنم

کدوم دکتر می‌خوابد برید؟!

هرچی آرزوی خوب مال تو 
نه دایم باید رژیم باشم که وزنم اضافه نشه کافیه رعایت نکنم سریع اضافه میکنم کدوم دکتر می‌خوابد برید؟ ...

دکتر رامین خطیب سمنانی.یکی از همسایه هامون پیشش عمل کرد خیلی راضی بود

خواهرم بای پس انجام داده 6 ماهه حدود 50 کیلو کم کرده. خیلی عمل سختیه همش یا بیرون روی داره یا حالت ت ...

چقدر زیاد کم کرده.چن. کیلو بودن قبل عمل؟

2706