2733
2739

اصلا یک دوته قرص جلوگیری هم نخوردم اما میگن اگر بصورت طبیعی جلوگیری کنیم دیگه بچه دار نمیشیم.بعدم سن شوهرم۳۳ هست من ۲۶ هستم.سن اون زیاده.ایا با جلوگیری طبیعی هم مشکل ایجاد میشه دراینده؟الان عقدیم سر زندگی خودنون نرفیم

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام

خب اصلا جلوگیری نکنین . سنتون برای بچه اوردن خوبه.چرا به تاخیر بندازین؟

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)

اصلا ربط نداره من۷سال طبیعی جلوگیری کردم بعد هم ماه اول اقدام باردار شدم

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 

منم مثل تو بودم ولی متاسفانه هنوز بجه دار نشدم 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
2738

تا الان همش توصیه میکردم زود بچه نیارین ولی الان میگت اگه دوست دارید و شرایطشو دارید بیارید کنار معایب ،مزایای زیادی داره

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘

اگر اخلاق و رفتارا همچیتون اوکیه تو‌عقد خوب بچرخید خوشی  کنید بعد جلوگیری نکن شاید یه سال طول بکشه

ولی من جات باشم حداقل یه سال صبر میکنم.بعد اقدام

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید