2737
2734
عنوان

پدر شوهر مادرشوهرم كلافم كردن

356 بازدید | 6 پست

ما ميخواستيم يه كاري را بندازيم نشد يعني پول كم اومد پدرم گفت ميدم شوهرم قبول نكرد گفت از پدر خودش قرض ميگيره كه بهش گفت و گفت ندارم

حالا برادر شوهرم دقيقا همون كارو همون مغازه رو ميخواد بگيره همش هم با پول پدر شوهرم يعني داده به خودشون كلا خب من الان يعني عروس بدي ام كه ازشون بدم مياد؟!

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از هیشکی توقع نداشته باش این جوری راحت تر زندگی میکنی

بحث توقع نيست ما ميخواستيم اين كارو كنيم سريع به فكر اونا رسيد و مغازه رو احاره كردن اين درسته؟

اخه هميشه ميگن مثل ما نيست كسي😕

2731
بحث توقع نيست ما ميخواستيم اين كارو كنيم سريع به فكر اونا رسيد و مغازه رو احاره كردن اين درسته؟ اخه ...

اتفاقا گلم بحث توقع هست منظور من توقع شعور هم هست😁 انقدر از اینا که میگی دور و برم هست به خودم میگم آدم نباید از هر کسی توقع شعور و انسانیت داشته باشه ، بعضیا ذاتشون خرابه

اونا رو ولشون کن ولی به شوهرت حتما بگو چون مردا درک این چیزاشون ضعیفه

بخدا هيچ كاري نكردن عقدم بهم كلي وعده دادن 

شرط ازدواجم هيچ كدوم عملي نكردن 

بعد همش ميگه من پيش خدا رو سفيدم فرق نميزارم

پول اجاره خونه اونارو ميده براشون ماشين ميخره

من جهازم ماشين ظرفشويي.داشتم سريع رفت براي جاريم و خواهر شوهرم خريد  ولي چيزي كه اونا دارن ما نداريم برا ما نميخره

اتفاقا گلم بحث توقع هست منظور من توقع شعور هم هست😁 انقدر از اینا که میگی دور و برم هست به خودم میگم ...

خب موقع عقد گولم نميزدن من يا قبول ميكردم شرايطو يا نه