2733
2734

من چندرور پیش رایمان کردم دکتر گفت شدیدن چسبندگی داشتم ب روده و لگن.سزارین من بیشتر از دوساعت طول کشید چسبندگی هم مثلا رفع شد ولی گفتن بازم میچسبه.کسی بوده مثل من باشه بعدش بتونه بچه دار بشه؟

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اتفاقا دوست منم بچه کوچیک باز حامله شد ناخواسته هر کار کرد سقط نشد سر زایمان بسختی بچه بدنیا آوردن دکتر گفت اگر دو ماه دیگه خودتم میخواستی دیگه حامله نمیشدی ،خودس ک می‌گفت خیلی سفت شکم بند بستم زایمان اولم اینطور شد

تو   تنها دلیل خوب این دنیای بدی  

عزیزم شما مگه ۴ تا بچه نداری؟ بازم نگران بچه دارشدنی که میتونی بشی یا نه🤔🤔🤔

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
عزیزم شما مگه ۴ تا بچه نداری؟ بازم نگران بچه دارشدنی که میتونی بشی یا نه🤔🤔🤔

البته که نگرانم.شما جای عمل منو ندیدی.من هم سزارین شدم هم چسبندگی رفع شد تا حدود نافم شدیدن کبوده .با لیزر عملم کردن.هر مشکلی توی رحم پیش بیاد بجز باروری نتیجش میشه پریود دردناک شاید یائسگی زودرس.شاید افسردگی.من تازه میخام ازدواج کنم.شاید بازم دراینده بخام بچه دارشم چرا نباید نگران سلامتیم باشم؟

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده
2738
البته که نگرانم.شما جای عمل منو ندیدی.من هم سزارین شدم هم چسبندگی رفع شد تا حدود نافم شدیدن کبوده .ب ...

نگران نباش ،وقتی با وجود اندومتریوز باردار شدی، مطمئن یاش دوباره هم میشی

اللهم الرزقنا ولدا ذکورا صالحا یا خالق الارواح یا ارحم الراحمین🌺🙏