2733
2739
عنوان

خانواده شوهر!!

225 بازدید | 24 پست

سلام بچه ها. خیلی حالم گرفت س... چند روز دیگه عروسیمه. خونمون یه شهر دیگه اس، رفتیم جهازبرون. کلی جهیزیه و چیزهای شیک بردم، تمیز و مرتب کردیم و برگشتیم. کلید خونه دست خانواده شوهره و هر شب میرن اونجا میخوابن!!! یا با فامیلاشون! (که چندتا بچه کوچک دارن) میرن اونجا به اصطلاح کار کنن. 

به شوهرم گفتم میخوام خودمون زندگی کردنو توش شروع کنیم. نمیخوام وقتی من نیستم کسی اونجا بمونه، وسایلم نو هستن، لباسامو همه وسایلمو چیدم، خصوصیه، نوعروسم خیر سرم. میگه که چکار به وسایل تو دارن، من هیچوقت کلیدو ازشون نمیگیرم. پدر مادرم خیلی برام مهمن و هروقت دلشون بخواد میتونن بمونن. اخه من میگم اگه صاحب خونه ام، باید اونجا باشم، به عنوان مهمان بیان. بیش از حد ناراحتم و الان 4 روز مونده به عروسیمون، قهریم... چکار کنم؟ منم اصلا آمادگی همچین شرایطیو ندارم که اصلا کسی برام مهمون بیاد چه برسه اینجوری!! 

حالا میخوای چکار کنی

🌺 کاربر دخترلاکچری۲۰ هستم🌺       چه زیبا گفت دکتر شریعتی:برای کسی که می‌فهمد هیچ توضیحی لازم نیست. و برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه است. آنان که می‌فهمند عذاب میکشند و آنانکه نمیفهمند عذاب می دهند.مهم نیست که چه مدرکی دارید مهم این است که چه درکی دارید.💫 هنوز هم که هنوز است اظهار ادب در مقابله با یک فرد بی ادب مطمئن ترین راه تحقیر اوست...💫به شتر مرغ گفتن بپر گفت من شترم گفتن بار ببر گفت من مرغم حکایت خیلی از آدمای الانه که واسه بدرد نخوردنشون بالاخره یه بهونه جور میکنن...                                                                                                      ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

توهیچ کاری نکن بزار شوهرت زنگ بزنه

🌺 کاربر دخترلاکچری۲۰ هستم🌺       چه زیبا گفت دکتر شریعتی:برای کسی که می‌فهمد هیچ توضیحی لازم نیست. و برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافه است. آنان که می‌فهمند عذاب میکشند و آنانکه نمیفهمند عذاب می دهند.مهم نیست که چه مدرکی دارید مهم این است که چه درکی دارید.💫 هنوز هم که هنوز است اظهار ادب در مقابله با یک فرد بی ادب مطمئن ترین راه تحقیر اوست...💫به شتر مرغ گفتن بپر گفت من شترم گفتن بار ببر گفت من مرغم حکایت خیلی از آدمای الانه که واسه بدرد نخوردنشون بالاخره یه بهونه جور میکنن...                                                                                                      ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696          

آرامش خودت رو حفظ کن.باهاش آشتی کن .بزار مراسم ت عالی برگزار بشهه..بزار چند وقت ک گذشت یه روز ک حال شوهرت خوب بود با سیاست خودت و مهربونی قانع ش کن که بره کلید رو ازشون بگیره ..هزار راه هست .نزار فکر کنه ک خانواده شو دوست نداری .اون تا الان با اونا زندگی کرده واسش مهمن .اجازه نده فکر کنه ک روبروشی .مسلمه ک طرف خانواده شو میگیره اینجوری 

ايشالله عروسي ميكني 

اين مشكلت حل ميشه

زنگ بزن به شوهرت آشتي كن

دم عروسي اعصاب خودتو خورد نكن

بزار عروسيت بهت خوش بگذره

هرچن ميدونم كارشون خيلي بده

ولي كاريش نميتوني بكني

اخه تو اونجا چه کاری هست که به بهانه کار رفتن؟

یه سری خورده کاریا، وصل کردن گاز و لباسشویی و.....! 

ولی خب خونه اونا هم اون شهر نیست. خونه فامیلاشون که هست 😢

سلام نو عروس عزیز.. اولا تبریک میگم ایشالله خوشبخت باشی.

به یه بهانه ای که زنگ زدی مادرشووهرت بعد احوالپرسی تشکر کن که مواطب خونتون و لوازم خونه هستید بعد بگو مامان جان مواظب اتاق خوابم باشید یه موقع بچه ها نرن چون لباس خواب و .. اونجاست یهو میارن جلوی مردها ..

با زبون بی زبونی و ضمن تشکر از این کار خیرخواهانه شون!!!! حرفتم بزن.. مثلا مواظب باشید بچه ها چیزی نشکنن .. و جون شما و جون خونه و وسایلم .. و میدونم مواطبید و ... 

چون اگه بخواهی دعوا کنی  و رک بگی قبل عروسی درست نیست.. 

این منم من، زنی تنها در استانه فصلی سرد.. و این هم دخترم، دختری تنها در استانه فصلی سرد و این هم شوهرم ،شوهری تنها در استانه فصلی سرد😅😎
2706