2733
2739
عنوان

یه سواااال🙌😮🙋

375 بازدید | 53 پست

یه مسئله ای پیش اومده که ذهنمو خیلی درگیر کرده....

اینکه ادم دلش یه چیزیو بخواد که خییلییی خوووشش میاد از اون چیز....و اینکه یه نفر از آشناهاتون هم یه چیزی خیلی شبیه به اون چیزی رو که شما میخواین داره....من چووون این چیز دقیقاا همون چیزی هستش که میخواستم.....همیشه توی ذهنم جزء ارزوهام بود....

البته بگم خداییش حسم حسادت نیست ...فقط دوست دارم که من هم همچین چیزیو داشته باشم....اینکه که خییلییی خوشم از کلیت و ظاهر اون جنس میاد...خیلی دوست دارم که از اون چیز داشته باشم....به نظرتون حس بد و غلطیه؟؟!!

من چون خیلی وقت بود که دوست داشتم یه همچین چیزی داشته باشم.....الان هم دیدم که یکی از اطرافیانمون داره....

ولی دوستام همش میگن چون فلانی داره تو هم میخوای داشته باشی؟!😒😞

چون فلانی اونجوریه باید تو هم داشه باشی؟؟!!

باباا خب چیکار کنم ارزومه که من هم همچین چیزی داشته باشم😣😓😔

فقط مشکلشون اینه که چون شبیه فلان چیزه تو دوست داری داشته باشیش😑

بخاطر اینکه اون شکلیه تو دوست داری همچین چیزیو😒😐

بخدا وسوااس فکری گرفتم از این حرفااشون.....

به نظر شما کار اشتباهیه که میخوام؟!

😑😑یکم قاطی کردم بزار تمرکز کنم 

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چقد چیز چیز میکنی😐

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2738

هروقت هر چی دوست داشتی بگیر وبه دیگران وحرفاشون فک نکن

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!

نه چه ربطی داره من میخواستم رومیزی بخرم دقیقاهمونکه پسندیده بودم رورفتم خونه خواهرشوهرم دیدم لنگشوخریده ولی منم رفتم خریدم اتفاقابهش گفتم گفت چقدرسلیقه هامون شبیه همه وکلی ذوق کرد

نفس من زندگی من پسرای قشنگم
2706