2733
2734

دارم طلاق میگیرم دیپلم حسابداری دارم ..میخام توجهاددانشگاهی ی مدرکی بگیرم ومشغول ب کاربشم .بنظرتون دوره های تکنسین داروخانه رو بگذرونم خوبه؟یاچیزدیگ ای مد نظرتونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نميدونم از چه لحاظ ميگي خوبه  يا مثلا چقدر درامد مد نظرت هست  نه خب اصلا درامد خوبي ندار ...

اره ببین حسابداریم بخام برم دانشگاه درامدش خیییلی بالانیست ..دوستدارم زودتر مشغول ب کاربشم حوصلم سرنره

2731
سال ٩٦تكسنين داروخونه ما تو مركز بهداشت هشتصدو خوررده اي ميگرفت تازه اشناي رييس شبكه برد يعني برا هم ...

خب اون دیگ شانسیه .شایدتوبیمارستان بتونم کارپیداکنم توی داروخونش شایدم داروخانه ..شایدم اضلا کارپیدانکنم ..کاردیگ ای توفکرم نمیاد خسته شدم

2738
واقعا ؟تجربشوداری؟؟حقوقش چطوره؟؟بعددستیار دندانپزشک چه ماری انجام میده؟

من رفتم کلاسشو تو اتاق با پزشکی کارای دندانپزشکو انجام میدی موادو وسایل میزاری دم دستش وسایل و ضد عفونی میکنه کلن شغل جالبیع پایه حقوق ۷۰۰ ب مرور تا ۱۸۰۰ میدن حرفه ای بشی 

انشالله به زودی نی نی میاد تو دلم واسه حل شدن مشکلم صلوات بفرستید 

اتفاقا عالیه منم خییلی دوس دارم ولی درس اجازه نمیده برم‌دنبالش .. دستیار دندونپزشکی ام خوب و باکلاسه تو همون جهاددانشگاهی هم برگزار میشه.. برو دنبالش حتما.. عالیه.. موفق باشی

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍