2733
2739
عنوان

بچه دو سالم....کمککککککک

153 بازدید | 29 پست

خانما بچم امروز تو بغلم یهو جا ب جا شد ک نمیدونم چجوری ولی از بغلم افتاد...حالش خوبه ولی دارم از استرس میمیرم و کارم شده گریه...چیکار کنم؟اگر بعدا براش مشکلی پیش بیاد چ خاکی بر سرم بریزم....چرا من اینقد مامان بدیم؟اگه خدا بچمو ازم بگیره....وااااای دارم میمیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه حالش خوبه چرا داری میمیری؟؟؟؟

زیاد نگرانی، ببرش دکتر

من به قوانین کشور التزام و اهتمام دارم.هیچ مشکلی هم نیست تو کشور. مردم نسبت به شش ماه قبل به زندگی امیدوارتر شدن. من اینو وقتی از پشت شیشه ماشین مردمو نگاه میکردم دیدم. اصلا مرگ بر آمریکا،مرگ بر اسراییل،مرگ بر منافقین ملعون🤪🤪
2728

اگه بی حال و خواب آلود نیست

حواسش سرجاشه و بالا نمیاره نگران نباش

یه بار سر همچین مشکلی دختر من تا صبح بیمارستان بستری بود

خدا خودش کوچولوها رو حفظ میکنه اگر نه یه جا بند نمیشن که

🖤 
2740
عزیزم اگه رنگ و روش زرده یا شیری که میخوره رو بالا میاره یا احساس میکنی جاییش درد میکنه حتما به پزشک ...

ن عزیزم،همین الان شیر خورد،بعد از اون قضیه هم موز خورد ولی بالا نیاورد،اما دل نگرانی ولم نمیکنه،کدوم دکتر باید ببرمش؟ببرم از سرش اسکن بگیرن؟

ن عزیزم،همین الان شیر خورد،بعد از اون قضیه هم موز خورد ولی بالا نیاورد،اما دل نگرانی ولم نمیکنه،کدوم ...

خب گلم اگه سرش روی زمین خورده ببرش که خودتم از نگرانی دربیای خیالت راحت بشه چون بچه استخوناش نرمه خودشم ک نمیتونه بهت بگه جاییش درد میکنه ببر کلینیک یا متخصص کودکان نشون بده

نه تقصير شما نيست ...  اتفاق بوده  سرش جايي خورد؟

ب پشت افتاد زمین،یعنی طاق باز بود وقتی دیدم رو زمینه،واااااای اون لحظه سکته کردم،اما باید دکتر ببرم،سه شنبه دارم میرم بیمارستان،اون موقع ببرمش دکتر چیزی نمیشه؟

2706