2737
2734
عنوان

کیا شمال زمین یا ویلا دارن؟؟؟؟؟؟؟؟

7482 بازدید | 45 پست
سلام چندوقته دارم دنبال یه ویلا یا زمین واسه ویلاسازی تو شمال میگردم. دوستانی که ویلا یا زمین دارم میشه راهنمایی کنین.چه منطقه ای قیمتش و منطقش ماسبتره؟این شهرکای جدید که تبلیغ میکنن چجوریه؟قابل اطمینا ن هست؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
باید بری از نزدیک ببینی و حتما از شهرداری ، بخشداری و یا شورای روستای اونجا بسته به اینکه زیر نظر کدوم یک از 3تاست آمارشو در بیاری تا مطمئن شی چمستان نور توش قیمت های مناسب پیدا میشه اصلا الان تو هر دهی یه تیکه زمین بزرگ رو گرفتن تفکیک کردن و به اسم هرک میفروشن ، توشون قیمت های منتسب پیدا میشه
سلام خانومی باید حواستو جمع کنی حسابی خیلی دوز و کلک زیاد شده انقدر ریختن توی زمین های شمال به اسم شمالیها عزیز دارن خرید و فروش غیر قانونی میکنن که حد نداره من همسرم شمالیه هر چند وقت یکبار از این خبرا به گوشمون میرسه
مساله این نیست که خرید کتاب چقدر گرون تموم میشه،

مساله اینه که اگر کتاب نخونی چقدر برات گرون تموم میشه!
2740
ما تو کلاردشت زمین داریم و ی دونه هم مال پدرشوهرمه تو تنکابن. که میخواد بفروشه. اگه خواستین ازش بپرسم کمکتون کنم . ولی ی نکته باید خیلی دقت کنی کسی زمین کسی رو بهتون نفروشه. درست استعلام بگیر. اما کلاردشت خیلی جای خوبیه
وقتی از شادی به هوا می پری، مواظب باش کسی زمین رو از زیر پاهات نکشه
منم توی کلاردشت زمین دارم خیلی جای توپیه ولی خیلی تحقیق کردم تا خریدم
دوست جونا کلی لباس راحتی مردونه زنونه بچگونه راحتی ترک ارزونتر از همه جا دارم براتون برای اومدن به کانال فقط کافیه Abrangshop@رو بدون فاصله توی تل گرام تایپ کنید و به یکی از دوستانتون بفرستید و روش بزنید تا وارد بشید .ارسال به تمام نقاط ایران
من یه زمین دارم واسه فروش،زیبا کنارانزلی،یه شهرک نزدیک به دریاست،چون پول نیازم میخوام بفروشمش،همه دارن ویلا میسازن بعضی ها ویلاهاشون ساختن،سیصد متره،جای خیلی خوبیه،۶۰ میلیون گذاشتم تا پایین ترم راه میام،چون گفتم پول نیازم
با تو همه چیز اموختم حتی تولد دوباره را💑
2706