2737
2739
عنوان

حالم خیلی بده😭😭😭

369 بازدید | 23 پست

مامانا 

من تا دیروز خودم به بچه ی یک ماهم شیر میدادم

چند روزی هست دیگه سینه هام سفت و سنگین نمیشه

امروز از صبح شیرم قطع شده

بچم یه سر جیغ میزنه

مجبور شدم ۳ وعده بهش شیر خشک بدم

دارم دق میکنم

چیکار کنم بنظرتون؟

تو این چند روز شیر افزا و دلستر و کنجد و اب هویج و رازیانه و ماهی رو امتحان کردم فایده نداشت و سینه هام پر و سنگین نمیشد

تو رو خدا چیکار کنم؟؟

فقط يه صلوات واسه سلامتي جنينم،،بمون برام جگر گوشه ي مامان

ینی یه روزه شیرت خشک شده؟

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کره حیوانی بگیر.زیره سبز پودر کن باهاش کاچی درست کن.کره حیوانی حسابی بریز داخلش.بخور ببین چه شیر چرب وخوشمزه ای واسه نی نیت میاد.

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹
2731

دوستای گلم پریشب ک این ختم رو شروع کردیم خانواده خودم وعموم اینا هم صلوات فرستادن شب دخترعموم خواب میبینه ک همه رفتیم مسجد و یه سفره صلوات پهن بوده و ما رفتیم صلوات فرستادیم تعبییرشو دراوردم گفته حاجت روا شدید عزیزانم هرکی توختم شرکت کرده به لطف خدا حاجت روا شده با دلهای پاکتون از ته دل دعا کنید برای همدیگه دست خالی برنمیگردیم انشالله 🌺🌹😍

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3603055/ختم-صلوات-برای-حاجت-رواییحاجت-دارا-بیان?postId=115757312

برام صلوات بفرست حال روحیم خوب شه دعاتون میکنم😢🌹

شیر خشکم خیلی خوبه...ناراحتی نداره.کسایی تو اقوام دیدیم که شیرم داشتن ولی شیر خشک دادن تا بچه بهتر میخوره...جای کاری دارن غذای بچه وابسته به شما نیست میتونه پیش مادر یا کسی بمونه.کلا بدی نداره

دوستای گلم پریشب ک این ختم رو شروع کردیم خانواده خودم وعموم اینا هم صلوات فرستادن شب دخترعموم خواب میبینه ک همه رفتیم مسجد و یه سفره صلوات پهن بوده و ما رفتیم صلوات فرستادیم تعبییرشو دراوردم گفته حاجت روا شدید عزیزانم هرکی توختم شرکت کرده به لطف خدا حاجت روا شده با دلهای پاکتون از ته دل دعا کنید برای همدیگه دست خالی برنمیگردیم انشالله 🌺🌹😍

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3603055/ختم-صلوات-برای-حاجت-رواییحاجت-دارا-بیان?postId=115757312

برام صلوات بفرست حال روحیم خوب شه دعاتون میکنم😢🌹
2738

خوب شیر خشک بهش بده. سخت نگیر. من خودمم شیر خشکی بودم. حرف دوربریاتم گوش نکن که سرزنش میکنن میگن وای شیر نداری. بخدا اینقد مشکلات بزرگتر از اینم هست که ادم این چیزارو مشکل ندونه

کره حیوانی بگیر.زیره سبز پودر کن باهاش کاچی درست کن.کره حیوانی حسابی بریز داخلش.بخور ببین چه شیر چرب ...

کره حیوانی از کجا بگیرم؟

سوپری داره؟

شیر خشکم خیلی خوبه...ناراحتی نداره.کسایی تو اقوام دیدیم که شیرم داشتن ولی شیر خشک دادن تا بچه بهتر م ...

دلم میخواد بچم شیر خودمو بخوره

کره حیوانی از کجا بگیرم؟ سوپری داره؟

نه لبنیاتی.کیلویی.ربع کیلو بگیرفعلا.روغذات بذار.تخم مرغ خونگی بگیر.باکره بپز.عالیییی.امتحان کردم که میگم

پدرم ،برادرم جایگاهتون بهشت😭برای شادی روحشون صلوات🌹
2706