2733
2739

بچها من تازه فهمیدم باردارم دکترم رفتم گف باید خیلی رعایت کنی بعد برادرشوهرم یک هفته اس خونه ماس دیشب مامانش زنگ زده شاید اخر شب بیایم بهتون سر بزنیم(اونا شهرستانن) من نمیتونم مهمون داری کنم حالم خوب نیست تازه این آنفولانزا جدیدی هارم گرفته دیشب میگف یکم بهترم ولی خب اثر بیمازی ک تو بدنش هست حالا چکار کنم نمیشه هم چیزی گفت شوهرم میگ اخر هفته ای بیا خودمون بریم شهرستان خب ماهم بریم نمیتونم ک اونجا نرم مجبورم برم مادرشوهرم ک مریض پدرشوهرمم هی سیگار میکشه ک من نمیتونم نفس بکشم هیچیم ن میتونم بگم ن شوهرم چیزی میگه.میگه ناراحت میشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بهونه جور کنید زنگ بزنه بگه خانومم انفولانزا گرفته رفته خونه مادرش 

یا خانومم بارداره لک بینی داره نمیتونه از جاش تکون بخوره

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2740
اره پیشنهاد خوبیه ولی اونا اصلا رعایت نمیکنن

رعایتم نکنن شما میری تو اتاق خواب میخوابی ماسکم میزنی 

خودشون ببینن کسی نیس پزیرایی کنه میرن

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
خوب مگه باردار نیستی بگو من بچم یچی بشه تغصیر توو

به شوهرم میگم مامانت مریضه نریم میگ نه خوب شده.دیروزی مثلا یکم بهتر شده ولی بیماری ک تو بدنشه.

شوهرمم اصرار ک بریم

به شوهرم میگم مامانت مریضه نریم میگ نه خوب شده.دیروزی مثلا یکم بهتر شده ولی بیماری ک تو بدنشه. شوهر ...

نزدیکش نشو ماسک بزن دست هم نده.اونجاهم هستی زود زود دستاتوبشور.

کتاب خون های گلم‌ کتابزندگی پس ازمرگ رو اگه نخوندین حتما بخونین😍
زشته خبببب نمیشه خودت باشی میتونی اینجوری کنی؟

ارررره بچه تو شکمت مهم تره شماهم شرایطو گفتید دیگ خودشون میدونن 

2706