2737
2739

فرصت زندگی فقط یه باره برای ما آدم ها 

قرار نیست چون بچه دار شدم دیگه دنبال علایقم نرم و آرزو هام 

دیگه بیرون خونه فعالیت نکنم و دربست در اختیار بچه داری باشم وخونه داری 

اون دسته زن هایی که بامن هم عقیده ن نی نی سایت کم میان ولی تعدادشون زیاده. 

اون هایی که 24 ساعته خونه ن اومدن نی نی سایت محکومم میکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کاملا موافقم..من خودمو وقف هیشکی نمیکنم دربست..شاغلم..باشگاهم میرم..پسرمو شده هفته ها گذاشتم پیش مادرم رفتیم سفر..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2738

والا من اینقدرررررررررررررررررررررر به دخترم وابسته هستم اینقدر واسه همه چیزش خون دل می خورم حالم از خودم بهم می خوره انگار دنیا فقط دور سر دختر من می چرخه انگار فقط من بچه دارم همش نگرانی همش استرس البته اینم بگم من سر کارم میرم دخترم عید میره تو 10 سال ماشالا بزرگ شده ولی من دیگه همه رو خسته کردم باکارام طفلک شوهرم میگه به خدا همه مادرن همه بچه بزرگ می کنند اینقدر خود خوری نکن

بخشید خودت هم ازاین ۲۴ساعتی ها هستی شما نظر خواستید بقیه هم نظر دادن ربطی به خونه نداره نمیشه سر کار اومد تو نی نی سایت ؟؟؟ماشالله بعضی از کارمندا هم فقط وجدان کاری دارن 

خدایا آن ده که آن به 

نه نمیر 

ولی بچه داری یه مسولییت سنگینه که شما ازش شونه خالی میکنی

شما با این طرز فکر فردا هر چی هم در بیاری باید خرج بچه لجباز و بیمار خودت کنی

دیگرانم درس خوندن سر کار رفتن ولی بچه داری با خودشون بوده .نهایت

منم تو دوران دانسگاه بچه دار شدم .بعدش تا ۵ سال سر کار رفتم .ولی یبار به شوهرم نگفتم چرا بچه رو انداختی سر من خودت رفتی سر کار .پس من چی😳😳😳

2706