2733
2739
عنوان

بعدازعروسی چهره دخترونه آدم خیلی تغییر میکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3961 بازدید | 101 پست
عزیز دلم 😘بسلامتی خوش بخت باشی من ۲۲سالگی نامزد کردم 😄

منم ۱۷ سالگی عین خنگا ناخونامو شوهرم میگرفت اولا بلد نبودم در این حددددد تصورشم سخته حتی درباره رابطه اطلاع درستی نداشتم  سر همون میگم خرم کرد

منم ۱۷ سالگی عین خنگا ناخونامو شوهرم میگرفت اولا بلد نبودم در این حددددد تصورشم سخته حتی درباره رابط ...

وای چقدددد زود 

آره سنت کم بود مطمئن باش بزرگتر بودی قبول نمیکردی

اذیت نشدی تو سن کم

تیکر سربازی شوهرمه(شروع۱۹تیر۹۸)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😘😍😂عزیزم مبارک باشه من باجاریم راحتم اومد بوسم کرد  😐😬😂تازه وضع من وخیم بود برام قرص اور ...

ای  جان باز تو کسیو داشتی مراقب باش من انقد استرس میگرفتم که حامله ام تازه توهمم میزدم یه بار یه روز از پریودیم عقب افتاد دست میزاشتم رو شکمم میگفتم ببخش مامانی ولی باید بندازمت در این حد تباه بودم 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

2728
وای چقدددد زود  آره سنت کم بود مطمئن باش بزرگتر بودی قبول نمیکردی اذیت نشدی تو سن کم

اره مطمعنم قبول نمی کردم  چرا خیلی گریه کردم هنوزم میگم محمد خیلی وحشی حداقل با ملایمت برخورد میکردی مادر شوهرم اینا اتاق بغل بودن دید داد میزنم با پتو دهنمو گرفت 

اره مطمعنم قبول نمی کردم  چرا خیلی گریه کردم هنوزم میگم محمد خیلی وحشی حداقل با ملایمت برخورد م ...

😭عزیزم فکر کن من که نفسمم در نیومد همه تو پذیرایی خواب بودن نصف هم بیدار

😭تو گناه داشتی

تیکر سربازی شوهرمه(شروع۱۹تیر۹۸)
😭عزیزم فکر کن من که نفسمم در نیومد همه تو پذیرایی خواب بودن نصف هم بیدار 😭تو گناه داشتی

خو میزاشتین همه میخوابیدن اره خیلی شرایط بدیه گذاشته ها گذاشته ایشالله خوشبختی تو اینده چند سال دیگه اینارو میگین میخندین  والا من هنوزم که هنوز هر دفعه بعد ..... میگم نوبت منه من تورو ب...ک..ن..م   تا حالا نشده یادم بره چون اولین شب گفت دیدی درد نداره الکی گریه میکنی منم گفتم بیا من بکنم ببین می تونی تحمل کنی  سه ساله مونده رو زبونم خاطره بدم خوب میشع کرد

چشما خمار میشن .‌پوست صاف میشه . مو حالت میگیره .‌من با چشام‌این تغییرات رو در دوستان و آشنایان نزدی ...

والا من بخاطر دکلره از اول عروسیم موهام سیم ظرفسوییه

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست💚🙏❤
2740
والا من بخاطر دکلره از اول عروسیم موهام سیم ظرفسوییه

خوب خودتم میگی دکلره دیگه🤣🤣🤣 نچرال بودی این طور نمیشد 

رابطه هورمون تراپی میکنه 

Je serai bientôt une belle mariée aux cheveux courts  بگو آمین😂😂😂
اره قبل دکلره صاف بود😔هورمون تراپی چیه

همون تعدیل هورمون های جنسی و هورمون هیجان و هورمون خواب و ....گاها کسایی که به ریزش مو هورمونی مبتلا میشن اگه مجرد باشن دکتر دارو شونو تا زمان ازدواج ادامه میده .

Je serai bientôt une belle mariée aux cheveux courts  بگو آمین😂😂😂