2410
2553

واقعا اونقد تغییر میکنه که بقیه متوجه بشن ؟

آخه هرکی به من میرسه میگه چقد چشات عوض شده 

😐😂درسته ماکارو تموم کردیم ولی چجوری میفهمین خدایی

تیکر سربازی شوهرمه(شروع۱۹تیر۹۸)

چشما خمار میشن .‌پوست صاف میشه . مو حالت میگیره .‌من با چشام‌این تغییرات رو در دوستان و آشنایان نزدیک و دور دیدم🤣🤣

Je serai bientôt une belle mariée aux cheveux courts  بگو آمین😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه نوع ارایشون تغییر کرده حتما. بعد زایمان ادم کمی عوض می‌شه

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
2720

نمیدونم والا ولی من بعد چند سال زندگی حتی وقتی 7 ماهه باردار بودم یه پسره تو خیایون از مامانم خاستگاریم کرد 😐هیچکس نمیفهمه من ازدواج کردم 

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 
2714
چشما خمار میشن .‌پوست صاف میشه . مو حالت میگیره .‌من با چشام‌این تغییرات رو در دوستان و آشنایان نزدی ...

عزیزم همه‌ی اینچیزایی که گفتی بخاطر ارایش و بیشتر رسیدن به ظاهرشونه

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
چشما خمار میشن .‌پوست صاف میشه . مو حالت میگیره .‌من با چشام‌این تغییرات رو در دوستان و آشنایان نزدی ...

آره حتی رنگ پوستم باز میشه من چند تا مورد دیدم بعد ازدواج پوستشون روشن شده

این نیز بگذرد...                                   
آخه من ارایش نمیکنم و توی دوران عقدم  ولی هرکی بهم میرسه میگه چشمات ع‌ض شده😐

یعنی ابرو هم مدلش عوض نشده؟ مگه میشه؟

والله تو بارداری شنیده بودم چشما حالت عوض میکنه بعد سک س رو نشنیده بود. 

عجبببب

2706