2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من ماهی که تو اقدام بودمو دو هفته عقب افتاد ماه بعدش باردار شدم نشوته ی فعالیت رحم هست بتامم ح ...

انشاله منم همینطور باشم.البته من دوماه هست ک تو اقدامم.مرتب هم نزدیکی نداشتم.کیست هموراژیک دارم و چون عقب انداخته بودم خیلی درد کشیدم امیدوار بودم باردار باشم.وگرنه هر وقت خدا بخاد راضیم

2731
عزیزم من ماهی که تو اقدام بودمو دو هفته عقب افتاد ماه بعدش باردار شدم نشوته ی فعالیت رحم هست بتامم ح ...

منم امروز بعد ١٥ روز تأخير شدم يعني علتش چيه اقدام به نيت بارداري نداشتم ولي چون دير شد گفتم شايد چيزيه

انشاله منم همینطور باشم.البته من دوماه هست ک تو اقدامم.مرتب هم نزدیکی نداشتم.کیست هموراژیک دارم و چو ...

افرین بسپار بخدا میده بهت من فقط به خودش سپردم جنسیتشم مهم نبود فقط میگفتن هروقت صلاح ممیدونی یه سالمشو قسمتن کن💚

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست💚🙏❤
منم امروز بعد ١٥ روز تأخير شدم يعني علتش چيه اقدام به نيت بارداري نداشتم ولي چون دير شد گفتم شايد چي ...

برا اقدامیا میگن نشونه ی رحم سالمه تاخیرا و اینکه خوبه که به یچیز جدید(ا سپرم)واکنش نشون میده رحم.

اما برا شما که اقدام نیستی تاخیرتونو اطلاعی ندارم شاید باید دکتر بری 

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست💚🙏❤
2738