2733
2739
[QUOTE=11580472   جپ3]روزی هرکس مقدره عزیزم انشالله خدا کمکشون کنه،مگه همسرشون بیکارن؟ البته ال ...

همسرتون میتونه برای نفقه شکایت کنه عزیزم.

کمکش کن از حق خودش و بچه هاش دفاع کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی این تاپیکوزدم فکرشم نمیکردم کسی ناراحت بشه یاغصه بخوره

شما باید درنظر بگیری درهراشرایطی یسری مخالف هستن.

بنظر من ک اصلا  بخودت نگیر چون اینجا مجازیه و خوشی وناراحتیش هم زود تموم میشه

2728
انشالله بهترین ها قسمتتون بشه

و همچنین بهترین ها برای شما و خانواده محترم شما.ممنون از دعای خیرتون.  

خیانت فقط جنسی نیست.خیانت،ذاتا ، طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن لحظه ، کاری کنی ؛ که اگر همسرت و عشقت شاهدت بود نمیکردی...😊
2738
والا الآن وقتی کسی خونه مون میاد که وضعش خوب نیست شوهرم میگه ظرف معمولی ها رو بیار که یه وقت غصه نخو ...

وای دقیقأ مثل من😊😊😊

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚
مرجان جون این النگوهات  چه داستانی شد خواهر    

ای خواهر ،مرجان ی غلطی کرد خودشم توش مونده حالا😅😅😅😅اندازه ی وزن النگوهافقط عذرخواهي کردم

ماراحوصله ی شرح حال نیست...
ای خواهر ،مرجان ی غلطی کرد خودشم توش مونده حالا😅😅😅😅اندازه ی وزن النگوهافقط عذرخواهي کردم

عزیزدلم عذرخواهی چرا ،دورازجون ،به سلامتی ودل خوش استفاده کنی ،والامن که کسی تاپیکه طلا یالباس بذاره انرژی میگیرم

منتظر روزای بهترم ✌
عزیزدلم عذرخواهی چرا ،دورازجون ،به سلامتی ودل خوش استفاده کنی ،والامن که کسی تاپیکه طلا یالباس بذاره ...

سلامت باشی عزیزدلم مرسی .آخه چندتاازبچه ها ازنداری وایناگفتن عذاب وجدان گرفتم که عکس گذاشتم .شمالطف داری عزیزدلم بخاطرقلب مهربون وبامحبتته😍😍

سلامت باشی عزیزدلم مرسی .آخه چندتاازبچه ها ازنداری وایناگفتن عذاب وجدان گرفتم که عکس گذاشتم .شمالطف ...

خواهش میکنم چه ربطی به داراوندار داره  ،  قلب ودل ادم باید وسعت داشته باشه ،ازخوشی دیگران  خوشحال بشیم انرژی مثبتش به خودمون برمیگرده  

منتظر روزای بهترم ✌
فقط خدامیدونه که قصدم فخرفروشی نبوده ازدیشب تاحالاهزاربارازهمه عذرخواهي کردم کاش تاپیک میترکیداعصابم ...

وا اینجا همه از همه چی میگن هیشکی هیچی نمیگه حالا ی نفر دلش ب یچی خوشه بیخود میکنه هرکسی به دل خوشیت حسودی کنه 

ایشالا با ماشین بنز و بوگاتی بیای نی نی سایت 

اصا اینجا ی جاییه خانوما میان حرفای روزانه بزنن

مث دوست و خواهر 

خواهرا از طلا میگن تا مشکل و مادر و مادرشوهر تااا عروسی زن داداش 

نوووو ش جونت بیشتر بخر بیا نشون بده 

و مسئول نداری بقیه نیستی خدا ب اونام بده 

شاید با عکس تو دو نفر انرژی بدن کایینات اونام بخرن 

پ نه بیا فقط اینجا بنالیم 

وا اینجا همه از همه چی میگن هیشکی هیچی نمیگه حالا ی نفر دلش ب یچی خوشه بیخود میکنه هرکسی به دل خوشیت ...

ای جانم مرسی آجی قشنگم کلی باحرفات حالم خوب شد فدات شم من مرسی😍😍😍😘😘😘

2706