2733
2734
عنوان

تجربه درمان افسردگی خودم.

| مشاهده متن کامل بحث + 772527 بازدید | 4171 پست
منم میخوام تجربه خودموبگم  من کلا توخانواده پرتنشی بزرگ شدم. ولی اولین تجربه افسردگیم توماه چ ...

آفرین نکته خوبی گفتین  ‌شما  4 سال به قول خودتون درگیر بودین  خب حالا همین زمانو به خودتون برسین از اینرو به اورو میشید البته انشاءالله پیگیری میکنید و زودتر جواب میگیرید. 

.   اکثرا به من پیام میدن  این بیماری رو با سرماخوردگی مقایسه میکنن که نهایتا ده روزه خوب شه  . خب بدن ضعیف واسه مرمت خودش نیاز به حداقل  سه چهارماه زمان داره. که در مدلی مثل خودم که حملات اضطراب داشتم بیشتر زمان لازمه.  

سلام استارتر چه خوب نوشتی،صفحه چهارم تازه ولی کلی لذت بردم،من چندین سال قرص اعصاب استفاده کردم پارسال زمستون دیگه دکترم تموم کرد برام، خیلی چاقم و ناامید و افسرده امیدوارم کنار تاپیکت بتونم خودمو آروم کنم

من خیلی استرس دارم همش انگار منتظرم یه اتفاق بد بیوفته، از همه چی از هرصدایی از هر خبری میترسم،رابطم با بچه هام ضعیفه ،فقط دلم میخواد صبح تا شب سرم تو گوشی باشه 

میدونم باید از خودم شروع کنم ان شاالله که بتونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام استارتر جان. حدود دو هفته پیش گوشیم آب خورد سوخت. دیروز تعمیر شد به دستم رسید.. فرمت شده... اطل ...

سلام عزیزم. آخی چه بد  . نگرانت شدم.  گفتم شاید سرت ‌شلوغه پیام ندادم .

2731

سلام توصيه هايي براي سلامتي هر روز ناشتا ٢١عدد مويز بخوريد،همراه صبحانه ٧عدد زيتون بخوريد ،هر روز يك عدد سيب بخوريد،١٠عدد بادام بخوريد ٧تا هم كفايت ميكنه حتي كمتر ولي بخوريد نگاه به كوچيك بودنش نكنيد ،عصرها موقع غروب ٣تا انجير خشك رو بمكيد حتي يه دونه هم كافيه 

بادام تمام عناصري كه براي مغز لازم هست رو شامل ميشه براي همين داروي اعصاب به شمار مياد  هسته ي زردآلوي شيرين هم از نظر خواص تقريبا مشابه بادام هست ولي خوب يه كم كمتر 

دوستان  وقتی ضعف میاد سراغ آدم یعنی  چندین ماه  حتی حدود یکسال بیشتر تغذیه بد  بوده و همینطور روش زندگیتون.  

بعضی دوستان  به من میگن مثلا یه هفته ده روزه   یا  یه ماهه  داریم گرمیجات میخوریم و پیاده‌روی میریم باز حالمون بده.

عزیزان من خودم ضعف عضلانی شدید داشتم خیلی بیجون  حال.  وقتی رفتم دکتر آخرش بهم مولتی ویتامین مینرال میداد  حالا خارجی ایرانی  من ميخوردم میدیدم فرق نمیکنه.  حالا اثر داره ولی 6 ماه باید خورده بشه.

وقتی من 5 ساله به خودم نرسیدم با یه هفته  گرمی خوردن درست نمیشه

خیلی من از صعف اذیت میشدم فهمیدم بدن املاحش و  قوتش کم شده  آهن بدن کم شده  ماهها غذا مقوی به خودم رسوندم  ماهها مولتی ویتامین و آهن خوردم  در کنارش تحرک و کارای دیگه تا جواب داد.  متاسفانه بدن ضعیف شده تا بخواد قوی شه ماهها  شما در -نظر بگیر 6 ماه  زمانبره

خب در طی این مدت تا  رسیدن به نتیجه ضعف بدن بی حالی. بیجونی. استرس  افسردگی. وسواس. بد شدن ظاهر بدن.  و خیلی چیزا آدم رو اذیت میکنه  این مدت مدارا کنید صبر کنید   ودست از تلاش نکشید.  خیلی اذیتی برین آرامبخش مصرف کنید  دارو تحت نظر دکتر بگیرین  تا بدن جون بگیره.  جسم ضعیف شده  نمیتونه یهو بازسازی بشه

حرف مامانل عزيز كاملا درسته دوستان اتفاقي كه براي خود من افتاد و فهميدم خيلي از مشكلاتم بخاطر بنيه ي كم هست ولي با خوردن غذاهاي مقوي حل ميشه بدن براي بازسازي به زمان نياز داره ولي كار خودش رو خوب بلده به شرطي كه ورودي خوب داشته باشه از بدنتون نياز نيست زياد كار بكشيد پياده روي ملايم ولي هميشگي بهتره تا اينكه بي نظم پياده روي كنيم ولي مثلا چند روز در هفته و بقيه ي روزها رو بخواهيم با شدت روزهاي ديگه رو جبران كنيم پياده روي براي اينه كه اخلاط در بدن تجمع نكنند و بدن پاكسازي بشه نه اينكه به بدن فشار بياد و بار ديگري روي دوش اعضاي بدن بذاريم رقيب حجامت پياده روي هست غذاتون رو مقوي كنيد چيزهايي كه ارزش غذايي نداره نخوريد باور كنيد سخت نيست عادت ميكنيد بعدش وقتي اين چيزهاي بي ارزش رو اگه تازه بتونيد بخوريد بدنتون واكنش نشون ميده چون عادت كرده به مواد مفيد بجاي ريختن گازوييل در بدنتون بنزين سوپر بريزيد مگه توي ماشينتون گازوييل ميريزيد مطمئنا نه و خراب ميشه خوب بدن هم همينطور گول تبليغات رو نخوريد نوشابه ي بدون قند روغن غير تراريخته و...با تغذيه ي درست حرص و جوش نخوردن چون خودش باعث ايجاد صفراي سوخته در بدن ميشه كه تبديل به سودا ميشه  آرامش گرفتن با معنويات و تحرك به اندازه ي توان بدنتان سلامتي رو به خودتون هديه بديد و لذت ببريد زمان بره ولي ارزشش رو داره 

سلام مامانل عزیز 

اومدم ازتون تشکرکنم 

ازروزی که مو به مو رعایت میکنم دستوراتتونو خداروشکر حملات اظطرابیم به یکباره قطع شده.

خدارو صدهزارمرتبه شکر

الان فقط بعضی اوقات درطول روز یه حالت دلگرفتگی دارم که میدونم اونم به مرور زمان رفع میشه واقعاااااا تغذیه وپیاده روی درکنارهم یه معجزست چقد خوبه پیداتون کردم

من 5ماهه رعایت میکردم ولی دقیق نه مثلا همه نکاتونداشت باهم

بخاطرهمین خیلی خوب نشدم یه مدت باز سردی خوردم وحالم بشدت بدشد.

الان یه هفتست همه ی نکاتورعایت میکنم وخداروشکر خیلییی بهترم

عزیزم لیستی از غذاهای طبع گرم و سرد رو دارید اینجا بذارید؟

عزیز  غذاهایی که الان مرسومه باید کنار بذاری.  مدتها باید آبگوشت   سوپ  بلغور گندم  و غذاهاي این مدلی که مقو ی  و رقیق هستن بخورید.  ارده کنجد عسل و سرشیر کره محلی   روغن زرد شیره گوشت  حلیم با گوشت   .و...   تو این مایه ها.  90 درصد  غذاهای مرسوم خوب نیستن.   البته بهتر ‌ شدین میتونید به اونا هم گاهی دست برد بزنید.  البته حداقل یکسال بعد

منو لایک میکنید بعدا بیام بخونم 

💕فدای سرت  اگر آنچه میخواستی نشد. اگر چرخ دنیابا چرختو نمیچرخد .تو چایت را بنوش☕روی ایوان خانه مادربزرگت بنشین و با او گپ بزن.میتوانی غرور را کنار بگذاری و عشق زندگیت را به یک شام دونفره دعوت کنی.❤️برای پرنده ها🕊️ دانه بریزی و بعد، از دیدن نوک زدن آنها به دانه های گندم🌾 لذت ببری.میشود دقایقی را برای مادرت ❤️کنار بگذاری و چند لحظه را در آغوش او سپری کنی میبینی که چقدر آرام بخش است.میشود از زندگی لذت برد .میشود از ثانیه ها 🕰️نهایت استفاده را کرد.مگر چقدر عمر میکنیم که بخواهیم آن را هم صرف سروکله زدن با این و آن بکنیم و از شکل راه رفتن همراهمان تا آبی بودن رنگ آسمانو گردی زمین 🌏ایراد بگیریم چه خوب میشد اگر میتوانستیم به زمین و زمان گیر ندهیم و سخت نگیریم.خوب میشد اگر زندگی میکردیم نه فقط نفس  میکشیدیم !😍😊

سلام دوستان براي افزايش ترشح سروتونين(هورمون هاي نشاط آور)ميتونيد از شربت جلّاب استفاده كنيد قلب رو هم تقويت ميكنه يه ليوان آب ولرم بهتره يه كم عسل يا نبات چند پر زعفران و كمي گلاب