2737
2734
عنوان

تجربه درمان افسردگی خودم.

| مشاهده متن کامل بحث + 758825 بازدید | 4131 پست

دوستانی که افسردگی و  بیماری اعصاب دارند اگر  بیست  دقیقه تا نیم ساعت   صبح پیاده‌روی  و   بیست  دقیقه غروب پیاده‌روی نداشتن باشین   به درمان شدن امید ندا‌شته باشین. حداقل یکسال. شاید بیشتر لازم باشه.   جداگانه تو خونه هم حرکات کششی  انجام بدین.  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر عالی، ممنون از شما، چن روز با دقت همه پستها رو خوندم، منم سودای بدنم بالاست، برای گرم شدن بدنم یکم زنجبیل و نعنا و چوب دارچین رو می ریزم داخل یه قوری و آب گرم بهش اضافه مکنم و یکم میزارم بمونه و در طی روز چنتا لیوان با یه قاشق عسل میخورم، بعدش هم انرژی میگیرم هم بدنم خیلی گرم میشه، یه وقتایی هم سه_چهار تا سیاهدونه رو می کوبم و با یه قاشق عسل می خورم.

یه وقتایی شرایطم برای بیرون رفتن جور نیست با پسرم میریم پشت بوم و اونجا میشینیم بازی میکنیم یا خوردنی میبریم می خوریم مخصوصا زمانهایی که هوا آفتاب هست، کلی انرژی میگیریم 

2731
چقدر عالی، ممنون از شما، چن روز با دقت همه پستها رو خوندم، منم سودای بدنم بالاست، برای گرم شدن بدنم ...

آفرین  خانم گلی. آفرین به شما که به   خودتون میرسید.  اتفاقا خواهرم  هم مشکل افسردگی بعد زایمان داشت رفت پزشک طب سنتی گفته بدون صبح و شب کمی دوسین همون ترکیب سیاهدانه عسل بخوره.  و اسش خوب بود.

یه وقتایی شرایطم برای بیرون رفتن جور نیست با پسرم میریم پشت بوم و اونجا میشینیم بازی میکنیم یا خوردن ...

چه خلاقیت قشنگی.  چکار خوبی. عزیزم   ممنون که کار قشنگتو  واسه بقیه نوشتی.

.  آسمون  و فضای باز  پرنده های آسمون ابرهای قشنگ نسیم  همه و همه واقعا  واقعا اثر عجیبی تو روحیه دارن. 

خونه ماهم حیاط نداره ولی پشت بوم حصار کشیده داریم. اون سالی که حال نداشتم ساعات زیادی  اونجا بودم  واقعا منو شارژ  میکرد. تابستون چند تا گلدونم اونجا  کاشته بودم.  

ما هم چنتا گلدون گل گذاشتیم پشت بوم و ازشون لذت میبریم، واقعا روحیه آدم عوض میشه

چه  عالی. واقعا  گل وگیاه چه انرژی میده . عیشتون کامله👌👌👌. 

از زندگی طبیعی  فاصله گرفتیم که کسل شدیم.  گل و گلدون به ما امید دوباره به زندگی میده.  

2738

خانم ها بی که مشکل اعصاب دارن همه از مسئله ناتوانی جنسی شکایت دارن با علائم  متل ترس از مسئله  حس تنفر  و مسئله ارضا نشدن مواجه هستن. 

دوستان راهنمایی خواسته بودن  :

. این مسئله با قوت تن خیلی مرتبته. چون   برای یه حس جنسی خوب تن نیاز به گرمای بالایی داره. این افراد گرمای تنشون پایینه. قوت  لازم در تن نیست. با خوردن تغذیه مناسب  و مقوی در چند ماه قوت به تن برمیگرده. 

آگه اعصاب تون ناراحته  و یه رشته ورزشی رو دنبال میکنید و مشکل  ضعف جنسی هم دارین    در عین حال که به تغذیه میرسید. از فعالیتتون کم کنید. حذفش نکنید ولی کم کنید تا تغذیه مقوی صرف بازسازی بدن بشه.  

در بالا بردن حس جنسی پروتئین ها  و روغن سالم نقش اول رو دارن. متل گوشت   قرمز تخم مرغ   روغن زیتون. در ادامه شیرینیهای سالم از جمله خرما .

خانمهای گل بعد از تغذیه   باز راهنمایی لازم  بود خصوصی  هستم.

سلام دوست عزیز  منم افسردگی دارم و دکتر بهم قرض تجویز کرده اما جرات خوردنش رو نداشتم چند صفحه ...

سلام. ممنون سر زدی. عزیز من با  دوستان زیادی در تماسم. بعضی شون دارو هم میخورن. هیچ اشکالی نداره. گاهی آدم خودش تنهایی قادر به کنترل نیست. یه دوره شش ماهه یا نهایتا دو سه ساله دارو میخوره  هیچ مشکلی پیش نمیاد.  ولی مسئله اصلی اینه که در طی درمان باید کلا روش زندگیت  رو  عوض کنید دارو به تنهایی اصلا جواب نمیده. منم دکتر رفتم نتوانستم بخورم ولی بعدا  افرادی رو دیدم  به خاطر شرایط  خودشون باید دارو  رو هم مصرف میکردن.  و واقعا هم گاهی لازمه  .   در درمان ‌ شما  تحرک و تغییر تغذیه به مرور نقش اصلی رو دارن. عزیز انشا الله به زودی به شادی میرسید.

تجربه من  از استفاده از روغن های مختلف‌:

گوشت با روغن زیتون مزه خوبی میگیرم. خصوصا  تفت دادن گوشت چرخ کرده.

تخم مرغ با کره محلی و ارده کنجد.

پلو با  کره محلی طعمش عالیه.

روغن شحم واسه ماکارونی و استانبولی البته فقط داخل  غذا بزنید نه سرخ کردن گوشت.

2706