2737
2734

سلام..بچه ها من تازه عروسم..۲۴ ماه قبل پری شدم..ولی این ماه هنوز نشدم..معمولا باید تا الان میشدم.احتمال حاملگی وجود داره آیا...؟؟؟از کجا باید متوجه بشم؟؟؟بی بی چک باید بزنم؟؟چه جوریه....راستی ۱۷ ام نزدیکی داشتیم...ممکنه که از اون موقع باردار شده باشم؟؟آخه نزدیک به زمانه پریودم بوده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یک هفته ده روز وایسا،اگه نشدی بعد برو بی بی بگیر

اصلا ممکنه که من چون نزدیک پریودم بوده باردار شده باشم...آخه محافظت نشده بود..چون فکر میکردم نزدیک پریودمه و اصلا احتمال بارداری وجود نداره

منظم بوده همیشه.....آخه همیشه چند روز جلو می افتاد..میگم بی بی چک کی جواب میده؟؟؟اصلا چه جوریه...

بستگی داره مال من سه روز قبل پریودیم جواب داد مال بعضیا روز بعد پریودی جواب میده....حالا اگه داری امتحان کن.اگه قطره ای باشه ادرارتو میریزی تو ی ظرف یک بار مصرف با قطره چکان بی بی چک سه قطره میریزی رو یه دایره ای شکل از بی بی چک تا پنج دقیقه صبر میکنی اگه دو خط شد مثبته حتی اگه کمرنگ باشه ولی اگه یه خط باشه منفیه.بی بی چک نواری هم  میزاری تو ادرارت..‌‌‌..باز ب همین شکل که دو خط مثبت ی خط منفی

تیکر تولدم.......لطفا برای خوب شدن زندگیم یک صلوات بفرستین :)
2738
بستگی داره مال من سه روز قبل پریودیم جواب داد مال بعضیا روز بعد پریودی جواب میده....حالا اگه داری ام ...

یعنی شما ۳ روز قبل از پریودت رابطه داشتی و باردار شدی؟؟؟؟

یعنی شما ۳ روز قبل از پریودت رابطه داشتی و باردار شدی؟؟؟؟

نه عزیزم....من کلا تو اقدام بودم...میگم بی بی چکم سه روز قبل پریودیم مثبت شد

تیکر تولدم.......لطفا برای خوب شدن زندگیم یک صلوات بفرستین :)
2706