2733
2734

لا حول ولا قوه الا باالله العلی العظیم

سلام بچه هااا

من میتونم از مبتدی تا پیشرفته کمکتون کنم زبان انگلیسی رو یاد بگیرین

با هزینه کمـ

اگر شیراز هستین ک خصوصی

اگرم جاهای دیگ هستین مجازی از طریق وات یا تل

این فرصتو از دست ندین

مجازی یعنی اینکه من از طریق تل یا وات براتون با صدای خودم درس میفرستم دو جلسه در هفته

اول هم ازتون تایین سطح میگیرم ک سطحتون مشخص باشه و کتاب مربوطه رو تهیه کنید

کتاب های معروف مثل تاپ ناچ و ... هم تدریس میشه خودتونم اگر کتابی داشته باشین مشکلی نداره اگر هرکدوم از مهارت ها هم ب صورت جدا بخواین اشکالی نداره

هزینه هم بعد تعیین سطح مشخص میشه ❤

تیچرکوچولو رو یادتونه ؟؟؟🤔من اونم کاربریم ترکید هعییی ولی بازم اگر خواستین زبان یاد بگیرین بهم پیام بدین ایدی تلenglish_teacher99@

من در حد ti ny talk هم نیستم😂😂

کلمه ti ny مجاز نیست😐

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
من در حد ti ny talk هم نیستم😂😂 کلمه ti ny مجاز نیست😐

خر میخواین یاد بگسرین ؟؟

تیچرکوچولو رو یادتونه ؟؟؟🤔من اونم کاربریم ترکید هعییی ولی بازم اگر خواستین زبان یاد بگیرین بهم پیام بدین ایدی تلenglish_teacher99@

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خر میخواین یاد بگسرین ؟؟

چی؟ 😐

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2728