2733
2739
عنوان

گرفتگی صدای نوزاد

1799 بازدید | 8 پست

دخترم پنج ماه و نیمه هست و یه هفتست آبریزش بینی خفیف داشته و خداروشکر تب نداشته، یکی دوروزم سرفه داشت که خودش خوب, شد, ولی از, غروب متوجه گرفتگی صداش شدم و خیلی نگرانم،  فردا حتما دکتر میبرمش ولی میخوام بدونم خطرناک نباشه خیلی؟ 😞

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

راستی این وسطا تقریبا روزی یه بار شربت سرماخوردگیو کلا یک و نیم سی سی شربت برم هگزینم بهش دادم، ساعت پنج عصر نیم سی سی بهش برم هگزین دادم نکنه از اونه؟ 

2731

سر خود شربت نده.شاید از گریه زیاد صداش گرفته

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه
2738
نه دیگه همینام با اکراه دادم، ولی بچم زیاد گریه نکرده آخه،  یعنی بخاطر سرماخوردگی نمیتونه باشه؟ ...

نمیدونم شاید

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه