2733
2734
عنوان

علایم انفلونزاچیه

136 بازدید | 15 پست

من گلودرد و سردرد دارم الانم یه عالمه گلاب به روتون استفراغ کردم اینا علایم انفلونزایه 

خدایا اینماه دیگه محمدمو بزار تو شکمم خواهرگلم برای رسیدن به خواستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

آره ممکنه باشه . حتما برو دکتر 

تب داری؟ تب شدید 

بی حالی شدید 

سردرد شدید

خدایا یهویی همین روزا همه آرزوهامو برآورده کن لطفا. شکرت هزاران بار 🙏 در سخت ترین روزای زندگیم بالای سرم بودی. دلم به خودت قرصه نگرانیهامو میسپارم به تو که قادر مطلقی‌. خدایا سلامتی و دل خوش و عاقبت بخیری برای همه بنده هات و خودم آرزو میکنم. 🙏 درهای رحمت پروردگارم همیشه به روی بندگانش بازه🌹 میشه برای حاجت رواییم صلوات بفرستید. 🙏                                                   همسرم همراه برف زمستانی بیا و غافلگیرم کن. بیا باهم آرامش و خوشبختی و عاشقی رو تجربه کنیم تا وقتی صد و بیست سالمون بشه 😂 
2738
اره عزیزم هر چه سریع تر برو دکتر  علائمش دل درد گلو درد سردرد استفراغ  بدن درد

دل درد ندارم

خدایا اینماه دیگه محمدمو بزار تو شکمم خواهرگلم برای رسیدن به خواستم 
تب و لرز و سردرد و بدن درد و بیحالی و شکم درد و استفراغ و حالت تهوع از علایمای بارزشه من امروز مطب د ...

ماسک میزدی میرفتی اونجا😐

خدایا یهویی همین روزا همه آرزوهامو برآورده کن لطفا. شکرت هزاران بار 🙏 در سخت ترین روزای زندگیم بالای سرم بودی. دلم به خودت قرصه نگرانیهامو میسپارم به تو که قادر مطلقی‌. خدایا سلامتی و دل خوش و عاقبت بخیری برای همه بنده هات و خودم آرزو میکنم. 🙏 درهای رحمت پروردگارم همیشه به روی بندگانش بازه🌹 میشه برای حاجت رواییم صلوات بفرستید. 🙏                                                   همسرم همراه برف زمستانی بیا و غافلگیرم کن. بیا باهم آرامش و خوشبختی و عاشقی رو تجربه کنیم تا وقتی صد و بیست سالمون بشه 😂 
2706