2737
2739
عنوان

عکس کادوی تولد برای مادرشوهرم . رنگش خوبه ؟ طرحش ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 74 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اصلا 900 تومن نمی ارزه

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2728
اگه نهصد میخوای خرج کنی یه تومن نقد بده بهتره 

والا همسرمم همینو میگه ولی اینا چون چند تا مراسم در پیش دارن . میدونمم سایز کم کرده لباس نداره . بعدم دلش نمیاد پول بده لباس خرج خونه میکنه 

آره     شوهرمم مخالفه  . میگه ۹۰۰ زیاده

۵۰۰ پول بده 

۹۰۰ خیلیه بیخیال

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
2738
به نطر من نمی ارزه ۹۰۰ پارچشو میگرفتی خیلللی ارزونتر مادرشوهرت لختی میپوشه؟؟

نه ولی در این حد میپوشه . پارچه گفتم خیاط ماهر اخه سراغ نداشتم . چون اینا مراسمم دارن گفتم یه چیز بخرم خوشحال شه . اخه این واسه خودش نمیخره که 

ی‌پلاک ظریف میتونی بگیری براش بنظرم

منم اون هفته گرفتم البته با ۶۰۰

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست

زرشکیش که صد درصد شیکتر هست ولی 900 زیاده برای لباس مجلسی اونم با لین دوخت توی ژورنال دیگه خود لباس چیه !!!!بابا یه شومیز شیک با 200 تومن بهتر هست تا لباس مجلسی که فقط یکی دوبار بپوشه بعد بزار کنار بااین همه زحمت 

ی‌پلاک ظریف میتونی بگیری براش بنظرم منم اون هفته گرفتم البته با ۶۰۰

آره فکرشو کردم با این پول تقریبا ۲ گرم میشه ولی گفتم لباس خیلی تو چشه . چون چند تا مراسم دارن همه می بینن

2706