2737
2734
عنوان

عکس کادوی تولد برای مادرشوهرم . رنگش خوبه ؟ طرحش ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 590 بازدید | 74 پست
آره اونم میده . ولی خوب من امسال میخوام یکم بیشتر خرج کنم ولی سالهای دیگ مثل خودش میدادم

بچه داری؟اون پولو خرج خودت و بچت کن.ول کن بابا.مادر شوهر فامیل نمیشه

اینم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
والا بچه که فعلا ندارم . چه میدونم . واقعا یعنی مادرشوهراتون کادو نمیدن ؟  شمام نمیدین ؟

به من که نمیده اخرین چیزی که داد بعد عمری یه دبه ترشی بود😄

دخترنازم تو تمام زندگی مایی نیومده شدی دنیای من😍❤😍😘😘😘
2738
   کارش خوب نبوده دیگه  . پتو چیه اخه    

اونم کلی بعدش منت گذاشت که دو نفره س و جنس خوب😶

فقط دختراشو دوس داره برا اونا و شوهراشون و بچه هاشون جون میده و کلی خرج میکنه ولی از ما فقط بلده بچاپه

اونم کلی بعدش منت گذاشت که دو نفره س و جنس خوب😶 فقط دختراشو دوس داره برا اونا و شوهراشون و بچه هاش ...

اکثرا همینن ...مادرشوهر منم با دختراش حال میکنه. کادوهاشم خیلی معمولیه ‌ . منم فقط امسال خواستم براش یکم گرونتر بخرم چون که خیلی امسال بد آوردن . دستشون خالیه .

ولی با نظر بچه ها موافقم میزارم همون حدود ۳۰۰ بهتره .

اکثرا همینن ...مادرشوهر منم با دختراش حال میکنه. کادوهاشم خیلی معمولیه ‌ . منم فقط امسال خواستم براش ...

اره بابا برا کسی بها بده که برات ارزش قاۍل باشن 

اول و اخرش ما عروسا جای دختراشونو نمیگیریم هرچه قد خوبیم کنیم توقعات بالاتر میره

اره بابا برا کسی بها بده که برات ارزش قاۍل باشن  اول و اخرش ما عروسا جای دختراشونو نمیگیریم هر ...

خودمم موندم . من فقط نیتم کمک بود دیگ .‌چون گفتم مراسم دارن دستشون خالیه .  

واقعا راستومیگی . خودمم تجربشو داشتم

خودمم موندم . من فقط نیتم کمک بود دیگ .‌چون گفتم مراسم دارن دستشون خالیه .   واقعا راستومیگی . ...

مام یه زمانی دستمون خالی بود کسی یه ریال کمک نکرد البته شوهرمم خیلی مݝرور بود و کسی نمیفهمید ولی باز پدر مادرش که میدونستن ولی به روی خودشون نیوردن تازه خواهرش انتظار کمک جهازم داشت براش یه برقی در حد پونصد خریدیم سرد تشکر کرد انتطار داشت دو سه تومنی تو اون شرایطمون خرج کنیم براش 

2706