2737
2739
کاش میشد راحت ول کرد رفت قیافه نحسشونو دیگه نمیدیدیم

حرف دلمو زدی😔زن قبلی شوهرم و جاریم از دستشون طلاق گرفتن رفتن😔

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
آره واقعا مسیله حل نشدنیه. متاسفانه ما با آدمایی روبرو هستیم که راه و روش درست زندگی کردن و برقراری ...

ما ی مدت سر این موضوع کارمون ب طلاق کشید

اقا من لج کرده بودم

ازونور مادرشوهرمم زنگ میزد شوهرم دعوا 

شوهرم کم آورد 

ی روز با ننه باباش اومد خونمون بابا مامان منم بودن حرفامونو زدیم در نهایت همه گفتن اگه شما بزاری این دوتا دارن زندگیشونو میکنن و تمام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره واقعا مسیله حل نشدنیه. متاسفانه ما با آدمایی روبرو هستیم که راه و روش درست زندگی کردن و برقراری ...

باید بفهمه ماهی یک بار بیاد بجای دو سه ماه یبار نصفه روز بمونه بره خبر مرگش

2731
خب من نمیتونم میترسم چند سال دیگه شوهرش بمیره کلا بیاد خونه من لنگر بندازه

من به شوهرم گفتم اگر پدرت بلایی سرش بیاد مادرتو نگه نمیدارم.تو خونه خودش بشینه هر ۳ تاپسر و عروس بهش رسیدگی میکنیم‌.باهم تو یک ساختمونیم.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
من به شوهرم گفتم اگر پدرت بلایی سرش بیاد مادرتو نگه نمیدارم.تو خونه خودش بشینه هر ۳ تاپسر و عروس بهش ...

خب شوهر من پسر بزرگیه من که طلاقم میگیرم اگه این بلا رو بخاد سرم بیاره

خب شوهر من پسر بزرگیه من که طلاقم میگیرم اگه این بلا رو بخاد سرم بیاره

هی به من میگهباید منو نگه دارید☹درغیراین صورت خونه رو ازتون میگیرم.بنده خدا پدرسوهرمو زنده زنده داره میکنه تو گور🤕منم به شوهرم گفتم بیشتراز نیم ساعت نمیتونم تحملش کنم.میرپ تو کوچه چادرمیزنم ولی بامادرت تو یه خونه نمیشینم.

2738
چیکار میکنه اخه؟بیشتر توضیح بده

شوهرم که اصلا رست به سیاه سفید نمیزنه ننش هم یجا از اول تا اخر نشسته هی از عروس فلانی تعریف میکنه...تا یک کلمه حرف میزنم جواب سر بالا میده ..مثل طلبکارا...بعد میگه چرا من میام ساکتین ..بعد از گذشته خودش میگه و بد شوهرشو میگ جلو شوهرم تا اونم همون بلاها رو سر من بیاره...

بهش بگو طلاقمو میگیرم میرم تا آدم شه

اصلا جوابشو نمیدم.حرص آینده ای بخورم که هنوز نیومده؟اومدیم و من زودتر اون مردم.یا اصلا عمش به اونجا کفاف نداد.

شوهرم که اصلا رست به سیاه سفید نمیزنه ننش هم یجا از اول تا اخر نشسته هی از عروس فلانی تعریف میکنه... ...

خوب هر وقت پیش شوهرت بدی هر مردی رو گفت تو هم سریع بگو خداروشکر که شوهر من به باباش نرفته خیلی مرد خوبیه

مشکل دنیا این است که احمق ها کاملاً بخود یقین دارند، در حالیکه دانایان سرشار از شک و تردیدند  
2706