2733
2739
عنوان

انتقام

262 بازدید | 19 پست

سلام دوستان من دوماهه باشوهرم قهرم، من ودخترم خونمونیم ولی شوهرم دوماهه خونه نیومده دوبارم بهش پیام دادم بیا ولی نیومد امروز دیگه از این کارش حسابی کفری شده بودم میخاستم برم خونه ننش و یه جنگی به پا کنم ولی داداشم نزاشت الان به نظر شما بهترین کارچیه که همونطور که این دوماه منو عذاب داد عذابش بدم

بی توجهی

محصولات آرایشی و بهداشتی و درمانی•درمان جوش•لک صورت•اسکار جوش•منافذ باز•قطع ریزش مو و رویش مجدد موها•از بین بردن کامل چروک های صورت پنج سال بدون بازگشت•روشن شدن صورت•روشن شدن دست ها ،کشاله ی ران،زانو،ارنج و نواحی تیره ی بدن،پرپشت شدن موها،رویش و تقویت مژه و ابرو•روغن های گیاهی اصل:آرگان،ماکادمیا،زیتون،خشخاش.جهت مشاوره ی رایگان و سفارش محصول به ایدی تلگرام:nafismakeup1@ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

جواب انتقاموباانتقام بدی شایدبراخودت دردسربیشتری درس کنی ..

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      
2738
خب تعریف کن مشکلتون سر چی بود که گذاشته رفته خرجی هم نمیده

تو تاپیکای قبلم گفتم داشت با دوستای خواهرش لاس میزد بهش گفتم از پیششون پاشو ولی جبهه گرفت وناراحت شد منم بهش گفتم حق نداری بیای خونه گفت نمیام ، بعدم که من خاستم تمومش کنم قهرمونو دوبارگفتم بیا ولی نیومد

چرا مردا یسریا اینجورین ینی دلشون برا بچه هاشونم تنگ نمیشه؟

به عنوان این تاپیک دقت کنید ..میشه حدس زد چرا دلش برای خونه تنگ نمیشه  

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد
2706