2733
2734
عنوان

زیر آب همکلاسی هامو بزنم؟

247 بازدید | 29 پست

بچها سلام 

سرکلاس متون انگلیسی استاد متن میده ک ترجمه کنیم. 

بقیه همه از متن عکس میگیرن میزارن داخل نرم افزار معنی رو میگیرن و نمره مثبت میگیرن. 

اما منو چن نفر که گوشی مون نرم افزار ش قبول نمیکنه خودمون ترجمه میکنیم و ما نمره منفی میگیریم. 

بنظرتون چیکار کنم؟ خیلی لجم گرفته 

استادم آدم بیشعوری هست اصلا نمیشه باهاش حرف زد. 

ناراحتم زیرآب بزنم؟ میترسم از استاد خرررررم 

و اینک ی وقت بچها نفهمن بد شه. 

شما بودین چ میکردین؟ 

تو جمع بگو 

ببخشيد ك ما نرم افزار فلان رو نداريم

مگرنه به شما هم نيازي نداشتيم استاد

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ای آدم فروش 😂😂😂 ولی انصافا زور داره

❤خوشبختی یعنی ❤:                                                      شیطنت با مادری که خودش هم شیطونه 😉                          👨👧👩              ❤💏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اتفاقا جلوی روی همه ی بچه های کلاستون یه طوری با کنایه بگو

_شاهین،شاه من؟ +جانم دلی،دلنازم؟_به نظرت رنگ چشمای بچمون چه رنگی میشه؟قهوه ای مثل من یا طوسی مثل تو؟🙃❤+ترکیب من و تو عزیزم،رنگ گوهی😐😂والاااا مگه ترکیب قهوه ای و طوسی چیزی جز گوهی میشه؟😂😂      عاشق شدم کاش ندونه~دست دلم رو نخونه~اگه بدونه میدونم~دیگه با من نمیمونه♥️                         دیوونه اگه بری دیگه دلخوشی برام نمیمونه~این و بدون که دوست دارم من دیوونه~هیچکسی قدرت و مث من نمیدونه♥️  من با تو هستم و با تو این دنیارو عشقه❤😍💍         تتلیتی اصیل😬👨‍🎤  ❤sh💍    نو بهار است در ان کوش که خوشدل باشی~که بسی گُل بدمد باز و تو در گِل باشی                                        تیکر یلداااااایی🍉😁آی لاو یو یلدا😂🍉یلدا آی لاو یو🍉😁بنده عاشق یلدا یا همون شب چله ی خودمون اَستممم🍉😂 آخ تو شب یلدای منی~دیوونه ی دوست داشتنی😁😍ای انار انار دون دونه از فردای خود کسی چه میدونه😅🍉آی انار انار بیا به بالینم شبنم گل نار بیا به بالینم😁🍉
تو جمع بگو  ببخشيد ك ما نرم افزار فلان رو نداريم مگرنه به شما هم نيازي نداشتيم استاد

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

من بودم به همکلاسیهام میگفتم گوشیم نرم افزار وقبول نمیکنه متن رو بهم بدن

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738
تو جمع بگو  ببخشيد ك ما نرم افزار فلان رو نداريم مگرنه به شما هم نيازي نداشتيم استاد

نمیتونم همکلاسی هام هستن.. ناراحت میشن. 

حق هم دارن خب یه لحظه فک کن؟؟ 

ای بابا ناراحتتتتتتم خبببب

نمیتونم همکلاسی هام هستن.. ناراحت میشن.  حق هم دارن خب یه لحظه فک کن؟؟  ای بابا ناراح ...

اسم نرافزارو بگو چه خوبه

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2706