2733
2739
عنوان

خانومای اصفهانی میاین ی لحظه؟

102 بازدید | 8 پست

سلام. کسی تجربه عمل حراحی توی مرکز جراحی میلاد رو (بیمارستان میلاد نه ها) داره؟ راضی بودین؟ شوهرم عمل داره کیست مویی پیش دکتر علایی.خیلی نگرانم میگم نکنه مجهز نباشه.

میشه واسه حاجت دلم اگه تونستین صلوات بفرستین؟ ممنون دوست جونیا❤تیکر بارداری نیست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کیست مویی ی سوراخه ک پر از مو و چرکه

ی بی حس کننده میخاد ی چاقو ی قاشق برا تراشیدن محتوا و دست آخر نخ و سوزن برا دوختنش

ب نطرتون تجهیزات خاصی میخاد این عمل سخت و سنگین؟ 

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2728
کیست مویی ی سوراخه ک پر از مو و چرکه ی بی حس کننده میخاد ی چاقو ی قاشق برا تراشیدن محتوا و دست آخر ...

خخخ نه آخه چیزایی شنیدم در مورد اینکه ممکنه به دتبالچه رسیده باشه و اینا. 

میشه واسه حاجت دلم اگه تونستین صلوات بفرستین؟ ممنون دوست جونیا❤تیکر بارداری نیست.
پدرم پاشو چندسال پیش جراحی کرد خیلی خوب بود

مرکز جراحی محدود میلاد دیگه؟ همون که تو کوچس

خخخ نه آخه چیزایی شتیدم در مورد اینکه ممکنه به دتبالچه رسیده باشه و اینا. 

یا کلا میترسم تشخیص اشتباه بوده باشه و  دور ازجون سرطان باشه. آخه میگن ممکنه سرطانی بشه

2738
یا کلا میترسم تشخیص اشتباه بوده باشه و  دور ازجون سرطان باشه. آخه میگن ممکنه سرطانی بشه

خداوکیلی این بیماری هارو از کجا میاری😂

ی موی فرفری بوده بجای این ک بیاد بیرون برعکس رفته و باعث چرک شده... 

جاست دیس

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍