2737
2734
میشه واضح بگید ؟؟ از کجا بگیریم؟؟

گوگل سرچ کنید توضیحاتش کامل تره 

اینایی که سابلیمینال میسازن ایموشن کد هم انجام میدن،

کارما میگه: نگران بدی هایی که بهتون شده نباشید،دنیا هیچ وقت آلزایمر نمی گیره!
گوگل سرچ کنید توضیحاتش کامل تره  اینایی که سابلیمینال میسازن ایموشن کد هم انجام میدن،

رفتم دیدم این قضیه آهنربا چیه راستش متوجه نشدم 

تو رو خدا برای قبولی ۹ شهریورم دعا کنید 😭💔دعا کنید شرمنده پدرو مادرم نشم 😔😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ارتباط با ناخوداگاه یه متنی بهم داد گفت با اهنربا ۱۰ دور دور سرت محافظ بکش ،و گفت دائمیه  خیلی ...

کی این متن رو بهت داد ؟

2728
خانم قربانی تلگرام که متاسفانه الان دیگه فعالیت نمیکن

مت چکارکنم بهم میگن طلسم شدی 😭😭😭

مت چکارکنم بهم میگن طلسم شدی 😭😭😭

تلگرام سرچ کن ایموشن کد کانالای زیادی هست که انجام میدن. من خودم خانوم قربانی برام انجام داد که الان نیستش🥲

کارما میگه: نگران بدی هایی که بهتون شده نباشید،دنیا هیچ وقت آلزایمر نمی گیره!
2740
الهی بگردم خدا لعنت کنه کسیو که بین زن و شوهرو خراب میکنه گلم من از سایت دایی ابراهیم انجام دادم خی ...

واقعا شما نتیجه دیدی من می خوام تطهر خاته را انجام بدم اما یکم مینرسم ،که مثلا میگه بگو با احازه دایی اب اهیم 

واقعا شما نتیجه دیدی من می خوام تطهر خاته را انجام بدم اما یکم مینرسم ،که مثلا میگه بگو با احازه دای ...

خیلی طول میکشه نتیجه ببینی باید خیلی مرتب انجام بدی و طولانی مدت

ترس نداره

لطفا درخواست دوستی ندید
ندارم گلم هرچی دوس داری بگو همینجا پیام بهم بده صبح تا شب هستم الان اول برو سایتشو پیدا کن قدم به ق ...

سلام گلم خوب هستید من همینطوری چرخیدم راجب چن تادعا و طلسم و اینچیزا ی سوال داشتم فدات شم

ن عزیزم گفتم ک اطلاعاتم در زمینه دعا نویسی باطل کر ن سحر و... محدوده و با موکل این کار مقدور نیست&nb ...

سوال چی جواب میدن مثلا من به عشقم میرسم؟

من عاشق بارون بودم اون عاشق برف  بود:)گاهی میگم کاش قلبتم مثل برف بود پاک ،سفید:)گاهی میگم نه شاید مثل برفه یخ زده،بی حس.. قلب من سردِه یعنی سرد شده یعنی سردش کردی ولی یخ نزده هنوز چقدر تا یخ زدنش مونده جانا؟اگه دوست داشتین برام دعاکنید انرژیش برگرده بهتون مهربونا:)💚

اسی اخرش نتیجه گرفتی؟

من عاشق بارون بودم اون عاشق برف  بود:)گاهی میگم کاش قلبتم مثل برف بود پاک ،سفید:)گاهی میگم نه شاید مثل برفه یخ زده،بی حس.. قلب من سردِه یعنی سرد شده یعنی سردش کردی ولی یخ نزده هنوز چقدر تا یخ زدنش مونده جانا؟اگه دوست داشتین برام دعاکنید انرژیش برگرده بهتون مهربونا:)💚
2706