2737
2739
عنوان

هوای مشهد در دی ماه

135 بازدید | 4 پست

خانمای مشهدی دی ماه هوای مشهد خیییلی سرد میشه مگه نه؟ ما سال پیش اوایل آذرماه بوداومدیم سردبود اندک برف نازکی ام زد😍😊اواخر دی ماه لابدقندیل میبندیم؟😂 راستی یعنی میشه دی ماه اومدیم برف بیااااددددد😍😍😍

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  

خانم نیستم اما هوای مشهد گاهی میتونه 4فصل بشه
و بستگی داره دقیقا کی میاین
این روزها با دیدن هواشناسی خیلی چیزا میاد دستتون
الان ارتفاعات برف دارن اما عموما 3سالی هست که مشهد به خودش برف خوبی ندیده

کسی چمیدونه شاید امسال اومد

(آقا هستم ) مهربان باشیم، ببخشیم و لبخند بزنیم ... حس خوب قدم زدن در طبیعت رو از دست ندین (بخصوص کوهنوردی)، موسیقی خوب گوش کنین و به کسانیکه دوستشون دارین زنگ بزنین ... در تاریکترین لحظه های زندگی و در عمیق ترین شرایط سخت، اما خدا همیشه هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانم نیستم اما هوای مشهد گاهی میتونه 4فصل بشه و بستگی داره دقیقا کی میاین این روزها با دیدن هواشناسی ...

😓

چه جوری عطرهای مردونه و زنونه رو از هم دیگه تشخیص میدید؟ من نهایت بتونم فرق بین عطر مشهدی رو با بوی عن تشخیص بدم  
2728
فعلا فقط سرماش بما میخوره خواهر.. برف معلوم نیس بگیرنگیر داره

اخی