2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سر چی لج کردی ؟ گریه نکن عزیزم امیدوارم تو این عمل سخت نگذره بهش  😔❤ توام خیلیییییییی هواشو ...

گفتش که بابا اون دختره یه یه نفرو دوست داده که مثل منه الان داشت با من صحبت میکرد که چجوری با طرف حرف بزنه قرار گذاشته بود  که با کسی که دوسش دارن بیان منو تو هم بریم یکم باهاشون حرف بزنیم تو یهو این جریانو پیش اوردی عصبی شدم نمیگم کار من درست بود بدترین کارو من کردم توی اون موقعه برخوردم خیلی بد بود ولی لطفا جای هردومون تصمیم نگیر منم لج کردم گفتم دروغ نگو معلومه یکی دیگرو میخوای 😭😭😭 دیگه همین بحثتو ادامه دادم دیگه اومدیم خونه ولی صبح طاقت نیاوردم رفتم فرودگاه 😭 مامانشینا فهمیدم پنجشنبه رفته بودن این مونده بود که امروز بره رفتم بقلش کردم الکی گریه کردم 😳هنوزم دارم اوامه میدم گریمو ولی اشتی کردم ولی اعصابم از دست خودم خیلی خورده دلشو فکر کنم شکوندم دیشب 

2738
گفتش که بابا اون دختره یه یه نفرو دوست داده که مثل منه الان داشت با من صحبت میکرد که چجوری با طرف حر ...

خب همش یروز دیگه وقت داشت بعد باید میرفت عمل کی میخواست قرار بزاره تا مشکل اون دختره حل بشه

ناراحت نباش اگه حس میکنی دیشب دلشو شکوندی بدون که اون بدتر اینکارو کرد حقشه میتونست بهت بگه    این به اون در 😂😂❤

اما عمل خیلی سختیه تقربیا هر قسمت بدن پاره میشه فیلمشو دیدم 😔چه دردی تحمل میکنن بعدش خدا میدونه

حالا که دیگه بازگشتی در آغوش اسلام😂🤣 براش انرژی مثبت بفرست 😍