2733
2739

سلام

دوستان به نظرتون سیسمونی قیمت مناسب و کیفیت خوب کجا پیدا میشه؟؟

اگه تجربه ای در مورد فروشگاه سیسمونی فروشی قیمت مناسب تو تهران دارید حتما حتما برام بنویسید. باتشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببین یه جا هست همه چیییی با قیمت خوببب داره 

برو مترو علی آباد پیاده شو از درش که اومدی بیرون زیر پل عابر پیاده یه زیر زمینه اونجا همه چی داره

ما واسه سیسمونی خواهرم از پاساژ جمهوری گرفتیم بعد رفتیم اونجا 

همونایییی که گرفته بودیم همون مارک دقیق نصف قیمت 

2738
من یه سیسمونی فروشی پیدا کردم تو صالح آباده، به نظرم قیمتاش خوبه، ایشالا یه ماه دیگه میرم واسه خرید

چند ماهته؟؟؟؟ 25 هفته مونده به تولد چقدر زود سیسمونی میخرین😜من هشت ماهمه هنوز نرفتیم بخریم

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
چند ماهته؟؟؟؟ 25 هفته مونده به تولد چقدر زود سیسمونی میخرین😜من هشت ماهمه هنوز نرفتیم بخریم

ماه پنجم میرم خرید دیگه، ماه های بالا هم سنگین میشم هم میفته واسه بعد عید، ریسک نمیشه کرد، من مامانم داداشمو 8 ماهگی به دنیا اورد، آدم زودتر بخره خیالش راحتتره با این وضع گرونی که روز به روز میره بالاتر

خدا جونم سایه همسرم و بالاسر منو پسرم نگه دار, الهی آمین  
ماه پنجم میرم خرید دیگه، ماه های بالا هم سنگین میشم هم میفته واسه بعد عید، ریسک نمیشه کرد، من مامانم ...

آره درسته ولی سیسمونی هفت ماهه میخرن، ولی من گذاشتم خانوادم دستشون پر بشه بعد بریم خرید چون اونا میخرن

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
آره درسته ولی سیسمونی هفت ماهه میخرن، ولی من گذاشتم خانوادم دستشون پر بشه بعد بریم خرید چون اونا میخ ...

اره دیگه پس کی میخره، البته خودمم کمک میکنم،پول باشه تو یه روز همه چی میشه خرید، بعدم الان انقد مامانم ذوق داره بنده خدا دیگه نمیتونه صبرکنه  

خدا جونم سایه همسرم و بالاسر منو پسرم نگه دار, الهی آمین