2733
2739
فریدون زندی  فوق العاده مهربون و خوش برخورد دستم انداخت گردنم 😂ولی اونوقتا نوجوون بودم

وای من خیلی دوسش دارم

مرکز مشاوره روانشناسی: تهران_ ابتدای خیابان سهروردی جنوبی_ حسام زاده غربی_مرکز مشاوره بهزیستی🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
جدی؟ اه اه من فکر میکردم مهربونه هرچند بهش میخوره عصبی باشه تحفه یبارم تو قطعه هنرمندان یه دختر ...

کلا مردم چون دوتا نقش میبینن فک پیکنن اینا مث نقشاشونن من بوبانی رو هر جا دیدم دنبال این بوده تو فیلماش که بکارت دخترشو درست کنه یا دخترش که بدبخت شده رو به سرانجام برسونه حداقل 6تا فیلم با این مظمون ازش دیدم😂یکیش که اسمشو یادم نمیاد علنی رفتن دکتر میگفتن بدوز و... 

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
کلا مردم چون دوتا نقش میبینن فک پیکنن اینا مث نقشاشونن من بوبانی رو هر جا دیدم دکبال این بوده که بگا ...

ایدز داشت دخترش منم یادمه

مرکز مشاوره روانشناسی: تهران_ ابتدای خیابان سهروردی جنوبی_ حسام زاده غربی_مرکز مشاوره بهزیستی🌷

من کسی رو از نزدیک ندیدم. توی خواب دیدم قبوله؟

یه بار مهدی سلوکی رو تو خواب دیدم به خواهرم میگفتش به من بگه که خیلی دوسم داره خخخخخ

یه بارم محمدرضا گلزارو تو خواب دیدم که دوسم داشت 😁😁😁

مینـــا صدام کنین

دانیل حکیمی

بابک جهانبخش

رحیم شهریاری

مهدی هاشمی

رضا یزدانی

هومن برق نورد

افشین هدایتی

محمود شهریاری

مسعود رونش پژوه

آزاده ال ایوب