2737
2734

وای دیشب خواب دیدم با نوید محمدزاده ازدواج کردم،حالا خوبه شوهر دارم  

فقط فوتبالیست محرم نویدکیا و خانوادش و دیدم کنار ساحل پیشمون نشسته بودن

کاربر جدید نیستم، نزدیک بود شناسایی شم کاربری قبلیمو لغو کردم  به خیر گذشت، عاشق حیوونا هستم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
معروف نیست ولی بوبانی رو دیدم و چقددددددددد بد اخلاقه😰😰😰😰تو مترو دختره اومد گفت وااای خیلی دوستت ...

جدی؟ اه اه

من فکر میکردم مهربونه

هرچند بهش میخوره عصبی باشه

تحفه

یبارم تو قطعه هنرمندان یه دختر ۴۰ ساله یت و یوقور با داد و بیداد اومد تو قطعه گفت اه ولمون کنید اینجام ول کن نیستن بعد نشست سر خاک یه هنرمندی که اصلا معروف نیود جالبه کسیم دورش نبود فکرکنم مامانش داشت خجالت میکشید

مرکز مشاوره روانشناسی: تهران_ ابتدای خیابان سهروردی جنوبی_ حسام زاده غربی_مرکز مشاوره بهزیستی🌷
2738
چطوری این همه رو دیدی😕 

شهاب حسینی و پسرشو تو رستوران کمالی لواسان دیدمع

علی دایی و عای کریمی تو سهند دیدم خیلی زیاد میان

بهاره رهنما تو مطب دکتر

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
شهاب حسینی بهاره رهنما علی دایی علی پروین دیگه بذار یادم بیاد اها ارمین نصرتی خواننده عروسیم ب ...

اشنباه نوشتم علی پروین

علی کریمی منظورم بود

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
شهاب حسینی و پسرشو تو رستوران کمالی لواسان دیدمع علی دایی و عای کریمی تو سهند دیدم خیلی زیاد میان ...

😍

شیرین من بمان.. مگر این روزگار تلخ...   فرهاد خسته را به نگاهی امان دهد...   در زلف شب گره بزنم زلف مست را  ... شاید شوم به سوی تو راهی ...نشان دهد    حرفی بزن که عشق به هر واژه گل کند ... ما را نصیب دیگری از این زمانه نیس... با من از عاشقانه ترین لحظه ها بخوان ....حتی اگر هوای دلی عاشقانه نیس ...    با من بخوان ،تا این ترانه را با تو سفر کنم،  با من بخان تا در هوای تو  شب را سحر کنم ، با من بخوان😔😔
جدی چقدر بد اصلا بدم اومد ازش

خیلی بد اخلاق بود طفلک.دختره رو بغلش کردن کشیدن کنار این نخوردش😂😂😂

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
2706