2733
2734
بچه ها میدونین از چی ناراحتم ؟؟ از اینکه اون ب راحتی پیشرفت میکنه ماشین میخره تو کارش پیشرفت میکنه ...

توهم ادامه تحصیل بده ،خدایی فعلا به ازدواج فک‌نکن نگو نمیتونم کاری کنم درست رو بخون باشگاه برو بچه هم نداری که دست و پات رو ببنده

خوب عروسی کردی رابطه مگه میشه نباشه راحتم ازش گذشتی

اره باور کن خودمو میکشتمم حاضر نبود بهم دست بزنه .هی میرفتم جلو اینه خودمو نگا میکردم دنبال ایراد میگشتم ...اما مشکل از اینجا بود ک کلا منو دوستم نداشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توهم ادامه تحصیل بده ،خدایی فعلا به ازدواج فک‌نکن نگو نمیتونم کاری کنم درست رو بخون باشگاه برو بچه ه ...

درسمو دارم میخونم حتی پاره وقت کارم میکنم اما حس میکنم خیلی ب درد نخورو بی فایدم

2731
تو‌چه قد ساده بودی،مهریه ات رو اجرا میزاشتی نه کامل ولی یه بخشی شو میگرفتی،چرا نرفتی سراغ شوهر اون ز ...

تهدیدم میکرد ک اگه ب شوهرش بگی بیچارت میکنمو....منم کسیو نداشتم ک بره حقمو بگیره نه برادری نه....

تو عزت نفس داری ولی من ندارم.دعا کن بتونم خودمو بسازم

عزیزم اول رو خودت کار کن حیف تو نیست برا گذشته ناراحت نباش اینکه مهریه گرفتی یا نگرفتی التماس کردی یا نکردی و....‌ همه رو بزار کنار . رو خودت کار کن هرچی بود تموم شد مهم اینه از این به بعد میخوای چیکار کنی. هم درس بخون اما کنارش ی هنر یا یک کاری برا درآمدزایی خودت جور کن برو مزون های لباس عروس برای دوخت اون منجق و چیه اینچیزای لباس عروس هم زود یاد میگیری هم درآمدش خوبه یا شیرینی پزی و هرچیزی که میتونی. اون آدم رو کامل بزار کنار به این فکر کن که چقدر تو مهمی تو ارزشت بیشتر از این هست که با یک لاشی زندگی کنی

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
2738
تهدیدم میکرد ک اگه ب شوهرش بگی بیچارت میکنمو....منم کسیو نداشتم ک بره حقمو بگیره نه برادری نه....

مثلا میخواست چکارت کنه خدایی یا سرکارمون گذاشتی یا دیگه تو زیاااااادی ساده ای،به طور ناشناس به شوهرش می گفتی 

بمیرم میفهممت دقیقا  الان خود منم دلم برای شوهرم لک زده دقیق میفهمم چی میگی😔

خدانکنه عزیزم...الان دلم براش تنگ نشده اما یه جورایی حسادت میکنم ک اون زندگیش ارومه اما من نه...اون داره کیف میکنه اما من نه...حسادت میکنم ب اون زن ک شوهرمو ازم گرفته

چون سه چهار ماه هست حق داری اما بعدش به این روزهات میخندی که اصلا چرا ناراحت شدم

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
مثلا میخواست چکارت کنه خدایی یا سرکارمون گذاشتی یا دیگه تو زیاااااادی ساده ای،به طور ناشناس به شوهرش ...

نه جدی میگم خونوادمم گفتن ما دنبال دردسر نیستیم توافقی جدا شدیم 

نه جدی میگم خونوادمم گفتن ما دنبال دردسر نیستیم توافقی جدا شدیم 

بهترین کار رو کردی . 

خدانکنه عزیزم...الان دلم براش تنگ نشده اما یه جورایی حسادت میکنم ک اون زندگیش ارومه اما من نه...اون ...

جای حسادت پدرشو درمیاوردی الانم دیر نشده شماره شوهر اون زن رو پیدا کن به طور ناشناس بهش بگو و نشانی شوهر سابقت رو بده بگو که در ارتباطن اون خودش دیگه میفهمه

2706