2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عروسی ساده، بدون قرض و قوله، اگه قراره با وام و قرض عروسی بگیرید، نگیرید 

گر مرد رهی میان خون باید رفت، از پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به راه درنه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت 

من پشیمونم اونقد پول خرج عروسی کردیم همش میگم اگه عقل الان و اون موقع داشتم هیچوقت اینکارو نمیکردم

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
2738
مامانم میگه اگه عروسی نگیری بعدا کسی ازت تشکر نمیکنه که به فکر جیب شوهرت بودی

راست میگه...حتمابگیر....مرداهرجورخرج کنی همونجورعادت میکنن....

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

اگه قرار باوام وقرض باشه نگیرین

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

عروسی بگیر حتی شده یه عروسی ساده ولی بهتر از نگرفتنشه بالاخره آدم دوست داره یه بار لباس عروس بپوشه

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
مامانم میگه اگه عروسی نگیری بعدا کسی ازت تشکر نمیکنه که به فکر جیب شوهرت بودی

دخترعمه‌ی من عروسی نگرفت بعده چند سال بشدت پشیمونه و حسرت میخوره.میگه شوهرمم هیچوقت قدر ندونست

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
2706