2737
2739
عنوان

منوي نهايي مهمونيم

| مشاهده متن کامل بحث + 1749 بازدید | 102 پست

دوغ گازدار هم بخر ترجیحا آبعلی نوشابه نمیخورم

عضو گروه نارنجی وزن شروع:69وزن هدف:54 تیر ماه 1399 وزنم 54 کیلو بود از خونه نشینی به 69 کیلو رسیدم تیر 1400 من برمیگردم به وزن قبلیم.امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ امضام رو خوندم دیدم قرار بود تیر بشم ۵۴ کیلو ولی الان ۷۰ کیلو هستم😂میگن سنگ بزرگ علامت نزدن هستش همینه ها.این بار شعارم رو عوض میکنم لاغر میشوم نه فورا ولی حتما رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود.امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ من شدم ۷۴ کیلو😕اینقدر چاق شدم که بنظرم دیگه زیر سر آمریکاست. مرگ بر آمریکا😕

[QUOTE=115651445]ته چین الو اسفناج چیه ته چین مرغ بهتره[/QUOTE]

واي خيلي خوشمزه اس    الو برقوني رو هسته گيري كن شكر بزن خيلي ترشه    اسفناج و گوشت چرخ شده تفت داده تو ي عالمه پياز،،،بعد عالي ميشه   بده لاي ته چين

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم خیلی زیاد نیست منو اینجوری که دوروز فقط باید بپزی و بشوری و بسابی

بنظر من یه خورشت همه پسند و برنج و ژله و سالاد و مرغ شکم پر کافیه

خریدار حواله خودرو سایپا ،بهمن موتور و ایران خودرو با بهترین قیمت 09180139092

یعنی واجه اینقد زحمت وبریز به پاش یه غذا درس کن که همه ازش لذت ببرن نه اینکه سر سفره گیجشون کنی فک کنم بالای دو تومن خرجت بشه نه؟

یه مرضی هست به نام خود ترکونی ،کاربر چند ساله هستم به دلایلی خودمو ترکوندم نتونستم نی نیسایتو فراموش کنم  چند باره برگشتم 😍😍😍
2738

دستتون درد نکنه. اما  عادت  میکنن سری  بعد اگه کمتر بپزی اون موقع   داستان  تازه  شروع  میشه. 

غذاهاییکه  تا الان  نپختین  رو هم تا اون روز یک  بار بپزین  بعضی  نکته  ها در حال پخت  معلوم  میشن 

کوفته  رو  هم  یه بار بپزین   یا قابلمه  بدین  امادشو بگیرین  اون روز  فرمالیته گرمش ‌کنین 

ته چین  الو اسفناج  عالیه  اما ریسکیه 

منو غذا عالیه.

کوفته بزار اصلن خطری نیست کوچولو درست کن لازم نیست بزرگ درست کنی ک نگران وا رفتنش باشی.در ضمن چون تنوع غذاییتم باباس کوچکلو باشه بهتر میخورن.میتونی اندازه ی تخم مرغ درست کنی یا یکم بزرگتر.

مرغ شکم پر هم اگه تو درست کردنش تبحر داری بنظرم از مرغ زعفرونی سرخ شده هم مجلسی تره و هم خوشمزه تر و متنوع تره.مرغ سرخ شده زعفرونی همه جا هست.

در کل عالی ب خوبی و خوشی برنامه هاتون پیش بره و مهمونی بهتون خوش بگذره

2706