2737
2739

من درست میکنم بیشتر وقتا شل میشه نمیدونم چرا اینجور میشهدقیق کسی بلدع بهم بگه چیکارکنم

دوستای گلم لطفا یه صلوات برای حل مشکل بزرگم بفرستین...ممنونم ازتون  

برنج ۸ دقیقه بزار تو آب.  یک دونه بردار لهش کن آگه اطرافش نرم و وسط سفت ابکش کن

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برنج دوساعت قبل از دم‌کردن خیس کن.

بعدشم همیشه پیمانه بگیر واس برنجات ک خوب درنیان.

مثلا واس دوپیمانه قابلمه متوسط پرکن.

بعد۴_۵دقیقه برنجاتو بجوشون.بعدابکش تامام

البته روغنت هم زیادباشه

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
2731

عزیزم اب ک ب جوش اومدبرنج رو بریز توش

هی هم نزن ک برنج خورد شه

بعد از سه چهار دقیقه هی یکی دوتا برنج بردار با دندون فشار بده

اگر دورش نرم بود و مغزش سفت وقت ابکششه

اگر کلا سفت بود بذار بازبجوشه

یه چند بار هم هم بزن ک زیرو رو شه نه زیاد ک خورد شه برنج

بعد ابکش کن و ابسرد بریز روش ک شوک بشه و قد بکشه

قابلمه سایز مناسب انتخاب کن نه سایز کوچیک 

برنجو مثل کوه بریز تو قابلمه و چندتا سوراخ ایجاد کن توش

یه پنج دقیقه بعد اب و روغن رو باهم مخلوط کن داغ کن بریز روش  و

زیرشو یکم زیاد کن ک ب بخار بیفته 

بعد زیرشو کم کن و دم کنی بزن و وقتیم دیدی کامل برنج پخته اما هنوز مهمونات نیومدن زیر دیگ بذار و زیرشو کم کن

عزیزم اب ک ب جوش اومدبرنج رو بریز توش هی هم نزن ک برنج خورد شه بعد از سه چهار دقیقه هی یکی دوتا بر ...

مرسی عزیزدلم از وقتی که برام گذاشتی

دوستای گلم لطفا یه صلوات برای حل مشکل بزرگم بفرستین...ممنونم ازتون  
2738
مرسی عزیزدلم از وقتی که برام گذاشتی

خواهش میکنم 

یه چندبار بذاری دستت میاد چکار کنی

فقط زیاد جوشوندن برنج و قابلمه کوچیک و نزدن دمکنی موقع بخار افتادن برنج باعث خمیر شدنش میشه 

این سه تارو رعایت کنی خیلی خوب میشه

درضمن برنجتم سه چهار ساعت قبل با نمک و اب خیس کن