2733
2734
عنوان

با دعواها چیکار میکنید

133 بازدید | 15 پست

اگه اطرافتون همش دعوا و فحش باشه منظورم خانوادتونه،چیکار میکنید؟ 

من الان سعی کردم جوابشونو ندم اما دل درد شدید گرفتم با لرزش دست و پا..

😔😔😔ای خدا...

برام صلوات میفرستین که مشکلم حل شه؟😢😢😢توروخدا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بین پدرو مادر.. کلا خونوادگی مادرو برادر..

تنها راه حل اینکه یه کاری پیدا کنید یا سرگرمی و کلاس تا از محیط دور باشید.

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است
بین پدرو مادر.. کلا خونوادگی مادرو برادر..

بابا ومامان منم همینجورین البته واسه ما خیلی شدیده هر چی هم حرف میزنی اصلا نمیگن خرت به چند داداشمم تو اون خونه دیوونه شده منم دیگه نمیتونم تو رو شوهرم نگاه کنم بعد از یه ماه رفتیم خونشون دوباره همون آش وهمون کاسه با کلی ناراحتی برگشتیم 

یه مرضی هست به نام خود ترکونی ،کاربر چند ساله هستم به دلایلی خودمو ترکوندم نتونستم نی نیسایتو فراموش کنم  چند باره برگشتم 😍😍😍
بابا ومامان منم همینجورین البته واسه ما خیلی شدیده هر چی هم حرف میزنی اصلا نمیگن خرت به چند داداشمم ...

وای وای میفهمم. منم داداشم با بچش اومد طفلک وسط دعوا رسید. چندتا فحشم به اون دادن و رفت😔😔😔

برام صلوات میفرستین که مشکلم حل شه؟😢😢😢توروخدا
2738
وای وای میفهمم. منم داداشم با بچش اومد طفلک وسط دعوا رسید. چندتا فحشم به اون دادن و رفت😔😔😔

اصلا دلم نمیخواد برم خونشون چون بعدش تا چن وقت تو عذابم ولی چیکار کنم نمیشه که نرم 

یه مرضی هست به نام خود ترکونی ،کاربر چند ساله هستم به دلایلی خودمو ترکوندم نتونستم نی نیسایتو فراموش کنم  چند باره برگشتم 😍😍😍
2706