2733
2739
عنوان

بچه ها ممکنه یه مرد از همه نظر خوب باشه ولی خیانتم بکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 519 بازدید | 60 پست
خیلی ناراحتم احساس گناه وعذاب وجدان دارم..

بیخیال عزیزم تقصیر توکه نبوده.به شوهرتم میگفتی دعوا میشد.فراموشش کن

منم دیروز داشتم میرفتم سوار ماشین نامزدم بشم.یه ماشین نگه داشت هی چرت و پرت میگفت جووون چه خوشگلی بیا سوارشو و فلان 

فقط بدو بدو رفتم که نامزدم نبینه وگرنه بدجوری دعوا میشد

تیکر به وقتِ کنکور ارشد😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا وقتی از هر لحاظ شوهرتو تامین کنی و حواست بهش باشه محاله بره سمت یکی دیگه. مردیکه میره سراغ یه زن ...

منم مثه شمافکرمیکردم تااینکه شوهرم بهم خیانت کردهمزمان باچندنفره هروقتم میگم مشکله من چیه ک اینکارامیکنی میگه هیچی اشتباه کردم اصلااینحوری نیس اینابرمیگرده ب ذات کثیف

خدایاهزارآرزوطلبکارم ویک مرگ بدهکار...یاطلبم رابده یاطلبت رابگیر  
2731
با تو چی؟رفتارش عالیه،

اره خیلی خوبه.محبت ابرازعلاقه احترام ولی چ فایده همش میکه وقتی ب من میکه عشقم ب چندتای دیکه هم میکه کلابدبینم بهش حسابی مسحدهم بره میکه رفتی دیسکوتااین حدخودشم میگه من بچه پیغمبرهم ک بشم بازتومنوب چشم خائن میبینی

خدایاهزارآرزوطلبکارم ویک مرگ بدهکار...یاطلبم رابده یاطلبت رابگیر  
بعضیا فک میکنم خوشی میزنه زیر دلشون

نه عزیزم خوشی نزده زیر دلم.من پارسال قلبمو عمل کردم یه چندوقت افسردگی گرفته بودم.کار نمیکردم به خونم نمیرسیدم به خودم به شوهرم نمیرسیدم.صبحا پانمیشدم صبحانه بدم.ساعت 12تازه از خواب پامیشدم.میدیدم شوهرم زیاد محلم نمیذاره با دوستاش میده بیرون کمتر تو خونه پیداش میشد.ولی الان دوماهه به خودم اومدم و همه کار برای شوهرم میکنم.الان همیشه ور دل منه.اصلن موبایل دستش نمیگیده فقط با من میگذرونه وقتشو.یه هفته پیش خودش به زبون اومدو گفت یه کاری کددی که همش دوس دارم بیام خونه دلم واسه توو خونه تنگ میشه.قبلن همش میگفنم کی میشه از خونه بزنم بیرون.

2740
منم مثه شمافکرمیکردم تااینکه شوهرم بهم خیانت کردهمزمان باچندنفره هروقتم میگم مشکله من چیه ک اینکارام ...

عزیزم برات ناراحت شدم.یه بار که اعتماد از بین بره همین میشه

تیکر به وقتِ کنکور ارشد😁
نه عزیزم خوشی نزده زیر دلم.من پارسال قلبمو عمل کردم یه چندوقت افسردگی گرفته بودم.کار نمیکردم به خونم ...

منطورم به شما نبود.منظورم اینه بعضی مردا هم انقد بهشون میرسی خوشی میزنه زیر دلشون باز میرن خیانت میکنن

تیکر به وقتِ کنکور ارشد😁

آره عزیزم، شوهر منو ببینی همه میگن واااااای چه آدمی، خوش بحالت چه شوهری داری، من هم همینطور فکر می کردم و خدا رو شکر میکردم بخاطر داشتن این شوهر و همیشه سرم بالا بود، تا اینکه دست شوهرم رو شد که بهم خیانت می کرده، و ناکجا پیش رفته بودند، سکس، عشق ورزی، درددل کردن،......مطمئنم به هرکی بگم باور نمی کنه عزیزم، البته داستان من نباید باعث بشه به همسرانتون شک کنید، همه عین هم نیستن

اهان.حالا شما فکر میکنی نامزدت بهت خیانت میکنه

نمیدونم هیچ چیز مشکوکی ازش ندیدم.گاهی خودش به جوری رفتار میکنه انگار دوس داره حسادت کنم

تیکر به وقتِ کنکور ارشد😁
آره عزیزم، شوهر منو ببینی همه میگن واااااای چه آدمی، خوش بحالت چه شوهری داری، من هم همینطور فکر می ک ...

الهی عزیزم ناراحت شدم برات.چیکار کردی بعد فهمیدن؟

تیکر به وقتِ کنکور ارشد😁
2706