2733
2739
چرا اینجوری فک میکنی عزیزم من و خواهرامم بچه طلاقیم ولی خیلی خوب تونستیم ازدواج کنیم و همه حسرت زندگ ...

😔😔چون ۲ نفر زنگ زدن تا حالا نمیدونستن ک بچه طلاقم تا گفتیم این موضوع گفتن خدافظ 

قبول کن ولی خانواده هایی ک از لحاظ فکری بسته ان هنوز این دیدو دارن 

امیدوارم بختم مثل شما باشه تو ی خانواده با شعور ک اینا ملاک نباشه واسشون 

اینا واسه ادم پدر نمیشه شمام فوری تبلیغ کردنت میگیره

اتفاقا برعکس مشکل منم اینه که همه به چشم تبلیغ این پست هارو میخونن اگر عمیق بخونن متوجه میشن ربطش چیه

اینا واسه آدم پدر میشه یا نه

باید دل بدی و بخونی....

من خودمم یه جورایی از بابام دورم

همیشه توی درد دلام امام رو پدر خطاب میکنم  نشد یک بار ازش چیزی بخوام و بهم نده قربونش برم😢

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا برعکس مشکل منم اینه که همه به چشم تبلیغ این پست هارو میخونن اگر عمیق بخونن متوجه میشن ربطش چی ...

خانوم شما هدفتون واقعا خیره اگ من این حرف ب یک خشک مذهب میگفتم بهم توهین میکرد ولی بااین رفتار شما منو دلگرم کردید خدا همیشه پشتتون باشه

😔😔چون ۲ نفر زنگ زدن تا حالا نمیدونستن ک بچه طلاقم تا گفتیم این موضوع گفتن خدافظ  قبول کن ولی ...

مطمعن باش خوشبخت میشی ایشالاه خدا بهترین هارو سر راحت بزاره

گاهی اوقات باید از کنار اونایی که با محبت هار کردی بگذری و بگی"چخه"🙂
2728
خانوم شما هدفتون واقعا خیره اگ من این حرف ب یک خشک مذهب میگفتم بهم توهین میکرد ولی بااین رفتار شما م ...

عزیزم دور از جونتون توهین چرا

من نیتم فقط تبلیغ نیست گاهی واقعا کمک به آدمهاست

خیلی ها هستن که امام رو نمیشناسند حقشونه که این فرصت رو داشته باشن

همچنین امیدوارم که خدا و امام زمان پشت و پناه شما و همه دوستان باشه💜

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼
اتفاقا برعکس مشکل منم اینه که همه به چشم تبلیغ این پست هارو میخونن اگر عمیق بخونن متوجه میشن ربطش چی ...

گلم توتاپیکا این مطالب مفید روکوتاه  ویبار بذار تاثیرش بیشتره اجرت باامام زمان ،التماس دعا خیلی گرفتارم

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
2740

خوش بحالت من یه سال تمام هرروز صلوات واسش میفرستادم اما دریغ از یه نگاه  

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
خوش بحالت من یه سال تمام هرروز صلوات واسش میفرستادم اما دریغ از یه نگاه    

عزیزم امکان نداره آقا نگاه نکنن

خودم از ترک گناه شروع کردم بیشتر روی عمل کار میکنم و بعد دعا

باید با اعمال و کردار نیک خودمون رو توی دل آقا جا کنیم

نه با مامانم زندگی میکنم مامانم خیلی خوبه ولی همیشه ی کمبودی از پدر دارم تو زندگیم 

دقیقا می فهمم چی می گی..عموم من رو بزرگ‌کرد برام از صدتا پدر بهتر بود...برام همه چیز خزید هنوزم که هنوز با ی بچه بهم پول تو جیبی میده اما باز ی چیزی کم دارم...

اما عزیزم خدا وقتی دری رو می بنده ی در دیگه ای رو باز می کنه... امیدوارم خدا بهت ی همسر خوب بده..

همیشه میگم اگه خدا دوستم داشت خودشو تو پدر و مادرم نشون میداددلم خیلی میگیره 😔

فددداتشم صددرصد یه جادیگه برات حبران میکنه بیابغلم😞

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍